Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok! Lenne kedvetek beszélg...

Lányok! Lenne kedvetek beszélgetni, esetleg barátkozni vagy akár ismerkedni egy 21 éves, látássérült fiúval? :-) Írjatok bátran!

Figyelt kérdés

2022. aug. 12. 17:53
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Ne haragudjál már Töki, de meg ha látsz, Akkor sem repesnek a csajok. A csajok egyik ismérve a szépség lényegébe ezzel tudlak csábítani, És mivel te ezt nem látod sajnos, hát az Hatrány..


Szóval összefoglalom neked hogy értsd még egyszer, Neszámítsál sok privátra!


Bezzeg a neket azt tudod olvasni….

2022. aug. 12. 18:05
 2/26 A kérdező kommentje:

Na figyelj csak töki.

1. Senki nem kérdezett.

2. Látássérülteknek is van olyan program, amivel tudják használni a számítógépet.

3. Ha ezt nem tudod, az téged minősít nem engem.

4. Úgyhogy előbb tájékozódj, mielőtt idejösz bunkóskodni.

5. Menj a francba!

2022. aug. 12. 18:22
 3/26 anonim válasza:

Ja, senki nem kérdezett, csak kiírták egy kerdest, amire bárki válaszolhat és nekem k..vára ez a véleményem. Szerinted majd innen az oledbe pottyan egy csaj? Vagy mégis mit vársz ettől a kérdésről?


Mielőtt meg elküldése a. Francba, add meg a kölcsönös tiszteletet Kistöki, mert úgy látom nem nagyon repdsnek, hogy válaszol harsányak hülye kérdésedre. Mert tudják jól, hülye kérdésre hülye válasz. Az van h a fogyik is tudnak ismerkedni vmi gyűlésen vagy stb miért nem ott próbálkozol? Innen nem lesz csajod az hótziher!

Nem mellesleg ez NEM társkereső oldal. De azért kívánom h sikerüljön!


Na tekintve a tényeket azt javaslom,hogy rendelj egy prostit Kistöki,vagy ma is kielégületkenül fekszel le, persze ha csak elő nem kapod a marokmarcsát!

2022. aug. 12. 18:30
 4/26 anonim válasza:

*hátrány; ne számíts külön írandó


"Neket", az mit jelent?


Tanulj meg írni...

2022. aug. 12. 18:36
 5/26 A kérdező kommentje:

5

Köszönöm! :-) Amúgy ne kérdezd, szerintem most tanul beszélni is. Azt se érti mit kérdezel tőle, csak kötekedni tud mert nem volt gyerekszobája, plusz nyilván gyerekként nem volt szabad neki suttogásnál hangosabban megszólalni, mert anyuci meg apuci rögtön lepofozta. Hát itt éli ki a nyomorát másokon.

2022. aug. 12. 18:39
 6/26 anonim válasza:

Valahogy úgy, vagy unatkozik így nyári szünet alatt :D



Amúgy szerintem egyáltalán nem gáz, ha látássérült valaki, élhet normális életet és attól ugyan olyan ember mint bárki, csak én nem az a korosztály vagyok, akit keresel :)

2022. aug. 12. 18:42
 7/26 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem adtam meg korosztályt :-). Amúgy kár, hogy ezt a korombeliek, pláne az itteni emberek többsége nem így gondolja. Ez a tahó bunkó paraszt sem, aki idejár kiadni magából a felgyülemlett feszültséget.
2022. aug. 12. 18:47
 8/26 anonim válasza:

Autokorrektrol hallottatok már?

Te pedig tanulj meg olvasni, be lehet védeni a kissracot, persze de itt nőt akkor sem fogsz találni, azért írtam, hogy ezt tisztázzuk, ne éld bele magad, de látom fáj az igazság…

2022. aug. 12. 19:05
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem barátom, te rohadtul nem ezt írtad. Egyrészt 20 éves vagyok, kissrác alatt én a 11-12 éveseket értem. Persze lehet valaki harminc éves is ha egy 11 éves értelmi szintjén van, akár te. És egy szóval sem mondtam hogy nőt keresek! Elsősorban beszélgetni szeretnék, de azthiszem, a troll válaszaid után senki nem fog írni. Persze neked tíz nő jut egy ujjadra, tudjuk. Te olyan tökéletes vagy hogy az még. Hahó csajok, itt a várvavárt herceg fehérlovon! Írjatok a kilencesnek! Hajrá!
2022. aug. 12. 19:12
 10/26 anonim válasza:

Ismerem az autokorrektet, de az nem csinál ilyeneket: Hatrány,neket... ez inkább pont az, amikor nem javít ki.😅



Ami azt illeti te tényleg nem adtál meg kort, barátilag én szívesen beszélgetnek is veled, ha gondolod, más téren már öreg is vagyok hozzád meg foglalt is 😄

2022. aug. 12. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!