Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kutya ujjaszulethet?

Kutya ujjaszulethet?

Figyelt kérdés

ha igen, akkor itt kozelben? marmint olvastam mar olyat is hogy legtobb esetben csaladban szuletik ujra

bar ez kicsit erdekes mert mivan ha valaki bogarkent ter visszaXDDD namindegy nem is ez a lenyeg

meghalt a kutyusom

"valaha talalkozhatok meg vele" egy masik testben?

mar ereztem ilyet

regebben kiskoromban egy kutyusommal hogy egy masik kutyaban ujjaszuletett

bar lehet en kepzeltem bele tobbet

aztan megjelent a "Egy kutya negy elete" film

es kicsit el is hittem hogy tenyleg igaz lehetett

es ujra egymasra talalhatunk

szerintetek?

bar sokan azt is cafoljak hogy a kutyaknak van lelkuk

par velemenyt toletek (ami normalis) meghallgatnek❤️

(bocsanat keso van es kicsit lehet osszecsapott lett)



2023. márc. 7. 01:28
 1/7 anonim válasza:
58%

Ha hiszel abban, hogy ember reinkarnálódhat, akkor miért ne hihetnél abban, hogy más élőlényeknél is lehetséges?

Vagy példáddal élve, úgy hiszed, hogy ha most meghalsz és később bogárként jössz vissza, akkor onnantól fogva nem reinkarnálódhatsz többé?

2023. márc. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Méghozzá hozzád is visszajöhet hogy bizonyságot tegyen.
2023. márc. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lélekvándorlás hanem újraszületés.
2023. márc. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grimfox ***** válasza:
59%
Ő, mint ugyanaz a kutya, csak más testben(vagy más fajban, de ugyanazzal az egyéniséggel) már nem tér vissza. Ahogy az ember sem viszi tovább azt, aki volt. De egy kutyaéletnyi karma köti hozzád, ezért van rá esély, hogy találkozz vele. Nem fogod felismerni, mert a személyisége teljesen más lesz, de a belső lényeg nem változik.
2023. márc. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Persze, minden élőlény újászületik, mindennek van lelke, ami él és lélegzik, működik.

Pontosabban Én nem tudom, hogy az állatoknál hogy van ez, de más személyként, más lényként mindenkép újászülethet.

Vissza térhet ugyanúgy kutyaként is, ha azt választja, hogy vigyáz rád.

2023. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a cicám halt meg januárban. Azt gondolom, ha nagyon erős volt a lelki kötelék, és ott az ideje, akkor egymásra találhattok újra ebben vagy másik életben. Lehet, hogy másként fog kinézni, de érezni fogod az ismerős érzést, ami hozzá fűz.
2023. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állatként újjászülethet, de emberként nem. Én így tudom.
2023. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!