Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Halalkozeli elmenyekre lennek...

Halalkozeli elmenyekre lennek kivancsi, volt kozuletek vkinek? Van olyan, aki hisz itt reinkarnacioban Pl, olvastam olyat, h aki ongyilkos lesz az ujjaszuletik. Velemenyek ezekrol?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
mindenki újra születik...
2017. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 tamas2000 válasza:
23%
En akinek volt halal kozeli elmenye sokan mondjak hogy lattak a fenyt az urt, van egy feltetelezesem...hogy a sziv leallas utan vagy legyen barmi az meg mukodik egy kis ideig es a fenyt amit lattak csak az agy szulemenye mint az alom. Es tudom nem kapcsolodik a reinkarncihoz es hat en nem hiszek benne.
2017. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 tamas2000 válasza:
31%
*az agy meg mukodik
2017. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mi volt az elmenyed?

Sok olyan sztori meg elbeszeles van ,ahol mar az agyuk is le volt utve,de meseltek ezt azt.,

2017. febr. 22. 21:58
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Volt halálközeli élményem. Egy biciklisbalesetnél eszméletemet vesztettem és egy zuhanásélményem volt, teljesen mintha kiugrottam volna egy repülőből, aztán hirtelen magamhoz tértem. Akkor még kicsi voltam és nem foglalkoztatott különösebben, azt tanultam hittanból, hogy mennyország pokol, isten, ördög stb. Most viszont elmondhatom, hogy négy éve gyakorlom a buddhizmust. Ami azt illeti az elején hittem a reinkarnációban, karmában stb. Jelenleg azt tanácsolom mindenkinek akit érdekel a téma, hogy felejtse el az összes szanszkrit, páli, tibeti stb. fogalmat. Ezek befészkelik magukat az elmébe és csak akadályoznak. Az a legnagyobb probléma, hogy konkrétan a szemünk előtt lévő, kézzelfogható dolgokat nem olyannak tapasztaljuk amilyenek. Azzal, hogy az érzékszerveinkkel fel nem fogható dolgokról fantáziálunk, nem kerülünk közelebb a tisztánlátáshoz. Egyébként létező dolgokat jelölnek ezek az ősi fogalmak, csak rosszul értelmezzük.
2017. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De megallt a szived?
2017. febr. 22. 23:17
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
En nem hiszek benne, munkahelyi tapasztalat alapjan. Intenziv osztalyon dolgozom, sokszor hosszu hetekig van itt beteg, gepen altatva , atesik ujraelesztesen...egy ido utan maganal van..heteken ketesztul beszel velunk (tobbet mint a csaladdal), haza megy, majd x ido utan vissza jon megmutatni hoy milyen szepen felepult es abszolut nem emlekeznek semmire. Se rank, sem arra hogy egyaltalan itt lettek volna..
2017. febr. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Az emberek annyira buták, hogy nem való nekik ez a fajta tudás, hogy élet a halál után, mi van odaát, van e egyáltalán odaát. Végzetes következményei lennének egy ilyesfajta tudásnak egy ilyen ostoba világban.
2017. febr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Intenziv osztaly? Le a kalappal!

Van olyan,aki ateli es van,aki nem elvileg

Az utolso kommentelonek:en sem vok oda a mai vilagert,de en is ember vagyok..papiron legalabbis 😀

De a reinkarnalodas meg lehet alternativa

2017. febr. 23. 09:12
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Aki meghal, semmit nem tud, az agyában lejátszódnak bizonyos dolgok. Ez az alagut meg fény stb. csak egy tudatalatti folyamat, és nem a halál pillanatában érzik, hanem amikor visszahozzák az életbe őket. A lebegés például az, hogy a test halott az agy viszont még mükszik, sztem egyértelmü...

Testvéremet párszor már ujra kellett éleszteni, szóval tudnék mesélni!

2017. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!