Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ilyen valóban létezik?

Ilyen valóban létezik?

Figyelt kérdés
komolyan van előző életünk? Hogy kell ezt elképzelni? úgy értem hogy volt régebben ugyan olyan ember! aki igy nézett ki mint én? vagy éppenséggel te kedves válaszoló! és erre tudunk mink vissza emlékezni? néztem egy videot erről a témáról, és el gondolkoztam ezen! Hogy ilyen valóban létezik.
2023. ápr. 11. 19:00
1 2
 11/18 Grimfox ***** válasza:
100%
Masszív okkultista vagyok. Ez tény, és való. De sohasem irányítottam démonokat. Neked van egy elképzelésed a mágiáról, amit a hited diktál. Ha te megélted, amit mondtál, te szellemi síkon szereztél tapasztalatot Jézusról. Én szellemi síkon szereztem tapasztalatot a mágiáról, és az okkultizmusról. Amíg a mágiát használó, okkultista nem keresi ilyen erők segítségét, addig amit csinál, nem démonok által működik. Nem várom el, hogy elhidd, neked a hited mást diktál, én viszont megtapasztaltam, nekem ez nem hit kérdése. És láttam az ellentétét is, amikor valaki igenis ezekhez az erőkhöz nyúl, és a következményeit is. Abból pedig köszönöm, nem kérek.
2023. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
11 Hagyjuk a meséket a tudatlanoknak...Nekem meg ne próbáld előadni a hazugságot amit láttatni akarsz, azért, hogy a cselekedeteid rejtve legyenek.
2023. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Grimfox ***** válasza:
100%
Legyen a hited szerint akkor. Ha nem vagy nyitott a beszélgetésre, én nem erőltetem.
2023. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
53%

Addig kell újra és újra megszületni, amíg újjá nem születsz a saját testedben (János evangéliuma, 3. fejezet).


Valahogy úgy kell elképzelni, hogy az ember (valójában lélek, szellem) ,,nem"-et mondott Istennek, amikor még látta, tapasztalta Őt, és ezt úgy lehet visszafordítani, hogy ,,igen"-t mondasz Neki, úgy, hogy nem látod.

2023. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
13 A hazugságra és a másik ember félrevezetésére sosem vagyok és sosem leszek nyitott.Már pedig az amit eleinte próbáltál nálam, az ez volt.
2023. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Grimfox ***** válasza:
100%
Te így érzed, én nem, és még csak nem is ennek szántam. Elvileg én "paráználkodok" démonokkal, mégis belőled árad a megvetés(remélem nem gyűlület). Remélem hamar megtapasztalod Jézust szellemi szinten.
2023. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
100%
Ez Hit kérdése. Van, aki hisz benne, van aki nem.
2023. ápr. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért érdekes, hogy itt már min. 3 vallást kavarnak össze.
2023. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!