Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet az oka hogy előző...

Mi lehet az oka hogy előző életemben és most is nehezebb sorsot kaptam, viszont előnyös külsőt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Ez már ott bukik hogy te tudod hogy előző életedben is nehezebb sorsot kaptál :D
2023. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nehézség az előzőben és a jelenlegiben hasonló? Vagy másfajta nehézség?
2023. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 hasonló
2023. ápr. 24. 20:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azért mert az előzőben nem oldottad meg.
2023. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a megfelelő körülmény számodra.
2023. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a segítőd vagyok. A gyakorin rendelt hozzád a sors.
2023. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha sorban nehéz életeket választol, akkor hamarabb le akarod törleszteni a karmád. Te döntöd el, hogy elhúzod több életekre, vagy kevesebbszer akarsz inkarnálódni, de akkor gyorsabb ütemben fejlődsz. Az én életem viszonylag könnyű, de még így is nehezen bírkozok meg vele, valszeg ezért nem vállaltam egyszerre sokat. Viszont a több élettel több karma is jár. Ha többet felhalmozol, mint amennyit törleszteni tudsz, akkor muszáj többet vallalni. Gyakran a nagyon jó embereknek nehéz életük van, mivel a lelkük már érettebb, így több nehézséggel elbír, anélkül, hogy letérne a helyes útról, és újra több negatív karmát gyűjtene. Ha egy éretlen fiatal lélek választ nehéz életet, abból gyakorta több karmával jön ki, mint amivel elindult. Ezért van, hogy sokan szociopatává, bűnözővé, drogfüggővé válnak, ha nehéz gyerekkoruk volt.

De az is érdekes, mit értesz nehéz alatt. Ha van mit enned, van hol aludnod, nincs bénítóan fajdalmas betegséged, megvan minden érzékszerved/végtagod, nem voltál megerőszakolva, bántalmazva gyerekkorodban, és van egy ember legalább az életedben, aki szeret, számíthatsz rá, akkor a szerencsésebbek közé tartozol.

2023. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 megerőszakolva, bántalmazva voltam. az egész környezetem furcsa. és olyan embereket adott mellém a sors hogy nem tudok most kiszabadulni az életből mert azzal őket tenném tönkre.
2023. ápr. 30. 13:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Feldmár tudna ebben segíteni.
2023. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!