Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez is viselkedhet tükörként?...

Ez is viselkedhet tükörként? Nem előnyös így elhelyezni?

Figyelt kérdés
egy nem túl nagy szobában van egy nagyképernyős tv, nem kimondottan ággyal szemben, de majdnem, és olyan a felülete hogy sokszor tükröződik kicsit, látszanak benne alakok, árnyak, foltok. kérdésem hogy ez is viselkedhet úgy mint egy tükör, amit pl, nem ajánlanak hálószobába vagy ággyal szembe helyezni stb. mert átjárót jelenthet szellemeknek, entitásoknak?
2017. szept. 7. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A tükrökön sem jár át semmilyen szellem és a TV-n sem. Az ágyammal szemben már 30 éve van tükör, de semmi nem jár át rajta.
2017. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Igen, viselkedhet, ezért biztonságból jobb, ha minden este letakarod a képernyőt egy vastag pokróccal, vagy szőnyeggel. De még jobb ha le se veszed róla még nappal se, vagy elajándékozod a tévédet. Pl nekem, aki nem hiszek az efféle marhaságokban. Felőlem járkálhatnak az enitások, én mélyen fogok aludni tőlük.
2017. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
engem sem zavar különösebben csak ne ijesszenek halálra direkt vagy véletlenül:D
2017. szept. 7. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Mivel a tv képernyőt elhagyó fotonok is entitások, ezért folyamatosan áramlanak belőle entitások, független attól, hogy be van-e kapcsolva.
2017. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thoomas26 ***** válasza:
Nyugodj meg, sem a tükör, sem a tv képernyő nem viselkedik átjáróként. Nem ettől függ, hogy tapasztalsz-e valaha szellemi tevékenységet.
2017. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!