Melyik lennél?

Figyelt kérdés

#Válasz egy karaktert
2023. máj. 30. 19:07
A kérdező szavazást indított:
Emo
Goth
Boxoló
Pap
Sátánista
hullaszállító
Gyakorikerdesek_hu moderátor
41 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%

Pap. Gyerekkoromban pap akartam lenni. Ingyen lakás, fűtéssel, meleg étel a fizetésből meg el lehet lenni. Dolgozni nem nagyon kell. Heti 5-6 misét kell celebrálni azt jónapot. A híveknek meg azt kell szajkózni, hogy minden jól van. Bizakodjanak. Majd a túlvilágon jó lesz.


Legyünk őszinték. A többi foglalkozás ingyenélés. Kivéve a moderátornak, de neki dolgoznia is kell. Ráadásul monoton, egyoldalú terhelés és unalmas is

2023. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Sátánista vagyok.
2023. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ja, mert profi bokszolónak lenni olyan könnyű. Nem mindegy, hogy a szomszéd nyugdíjas Pista bát vered le a tekeredett locsolócső körében vagy egy olyannal állsz ki, aki egyet üt és összehugyozod magad, miközben úgy érzed, hogy távozik belőled a lélek + néhány fogad.
2023. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Milliárdos örökösnő akinek nulla éves korától szolgai vannak, olyan nincs?
2023. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Híres emberek elkényeztetett gyereke, akinek még az ükunokájának sem kell dolgoznia
2023. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Továbbra is önmagam volnék, önazonos.
2023. máj. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
76%
Moderátor itt.
2023. máj. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Milliomos csemete, aki unalmában és nem a lelki szenvedéstől ösztönözve kezd el spirituális úton járni. Mivel a pénz nem lenne akadály, ezért elvégeznék minden, számomra hasznosnak tűnő, ezoterikus tanfolyamot, esetleg távoli, misztikus helyeken töltődnék fel energetikailag. Ezen tudást és tapasztalatokat felhasználva fejlődnék, míg végül elérném az áhított megvilágosodást. :)
2023. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Emok vannak még?
2023. jún. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én goth lennék! Szerintem az egy nagyon jó stílus.
2023. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!