Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen kórházak vannak Budapes...

Milyen kórházak vannak Budapesten, amik előtt villamos megy? (Előző életbeli álom miatt kérdem)

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel tudom ki lehettem előző életemben.

Gyerekkorom óta visszatérő álmaim vannak egy Budapesti kórházról, ahol bent vagyok, és ami előtt VILLAMOS MEGY. Ma éjjel is erről álmodtam. Olyan mintha Zugló lenne. Az egyik álomban salakos volt a talaj a kórház előtt és ilyen utcák vannak. Nem hiszem hogy a János kórház az, mert Zuglós, külső Pesti érzésem van az álom közben.

Már megszűnt kórházak is szóba jöhetnek mert ha igazam van az előző életemmel kapcsolatban akkor 1960-1974 környékén lehettem én ott.

Melyik kórház lehet az?

Segítsétek légyszi.:)


27/n



2023. máj. 31. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Az egyik álomban salakos volt a talaj a kórház előtt és ilyen utcák vannak.
2023. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Zuglóban csak az Uzsoki van az Uzsoki és a Róna utcák között, de ott tudtommal nem járt sose villamos.

Viszont a Bajcsy kórháznál ma is jár villamos, és a környezete bizonyos hasonlóságot mutat a zuglói utcákkal, ami az utcaszerkezetet, településképet érinti, és a Maglódi úton 10-20 éve a szervizutak még mind salakosak voltak.

2023. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Honvéd kórház, 1-es villamos jár a mai napig vele szemben, van ilyen nevű megállója is!
2023. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebben mi a különleges / miért gondolod hogy volt előző életed?
2023. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2- rákerestem Google-n a Bajcsy kórházra, és nagyon hasonlít rá.. ez elég durva. És nem trollkodok vagy szórakozok, sajnos ez tényleg így van.
2023. jún. 1. 11:04
 6/8 anonim válasza:
László Kórház mellett meg az 1-es villamos jár, Albert Flórián úti megálló, a Népliget után. Igaz csak néhány osztályról lehet látni a villamost.
2023. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Ebben mi a durva?

Léteznek kórházak és léteznek villamosok.


Nagyvárosokban meg gyakori, hogy tömegközlekedés mellett vagy közelében van a kórház.

2023. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Budai Irgalmasrendi Kórház
2023. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!