Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mikor vissza üt a karma...

Mikor vissza üt a karma ,meddig tart a szar időszak ?

Figyelt kérdés

Sziasztok . 🙂 Eddig nem igen hittem a karmában. . de egyre jobban azt bizonyítja az élet hogy basszus igenis létezik ez..


Elmesélném a sztorim .

Volt egy hosszu párkapcsolatom .. 7 évig tartott . Jol megvoltunk , de bele untunk .. megcsaltam , mikor kiderült hogy ő is tobb novel megcsalt ..


Szakitottunk. Lett egy olyan partnerem ,aki ejjel nappal elvarta tőlem a szexet .. mar fogtam a fejem mikor jott és mászott rám. Sokszor volt belole vita hogy nekem mar nincs kedvem hozzá .. (mert 1 orahosszas menet mindennap sok xd)

Mar egyáltalán nem kívántam a szexet miatta .. sokszor vereztem is ugy kidorgolt már keg durva volt ..

Es egyszer azt mondta , hogy azt kívánja hogy éljem at azt amit ő .. hogy tudjam meg milyen mikor visszautasitanak .. es nincs kedve a partneremnek a szexhez .. akár hetekig ..

Szetmentunk . Lett egy masik partnerem .. es pont ugy lett ahogy az előző kívánta nekem .. nincs kedve a szexre .. sokszor kezdemenyezek es visszautasit vagy latom h nincs kedve de belemegy na ..

Mindig ezen kattog az agyam és tényleg szar érzés az ha visszautasitanak . Ugyanazt az erzest kapom vissza mint amit en adtam akkor ..

Mikor mulik el ez az allapot ?


2023. jún. 8. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Amúgy ha nem jó a sze...akkor minek is vagytok együtt?

Remélem legalább jókat tudtok beszélgetni mert ha az sem megy tényleg semmi értelme.

2023. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ennek az éjjel-nappal 1 óra hosszas menetes pasinak megvan még a száma?
2023. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
😂😂 Jézus
2023. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Ameddig le nem vágom a körmöm.
2023. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Ez addig tart, amíg ez a kapcsolatod tart.

Mert amit az előző faszid kívánt teljesült. Túl vagy rajta. A kívánsága pedig jogos volt-e vagy sem, azt nem tisztem eldönteni.

De tedd azt mással, amit szeretnéd, hogy veled is megtegyenek. Mert amit másokkal tesztek, azt veletek is meg fogják tenni. És ahogy más fogadja, amit vele tettetek, ti is ugyanúgy fogadjátok majd, amit veletek is ugyanúgy megtesznek. Ez a törvény, ezt tanítja minden tanító.


Tehát ezt a kapcsolatot vagy megszünteted vagy pedig kerek-perec megmondod a jelenlegi partnerednek, hogyha nem képes kielégíteni, akkor nincs értelme ezt tovább folytatni. Ha ott hagyod , téged is ott hagynak. Ha megcsalod, téged is megcsalnak. Benne vagy az ördögi körbe, amit ember nem tud megtörni.

De ami embernek lehetetlen, az istennek lehetséges. És ez a te szerencséd. Mert van egy tag, aki legyőzte a világot. Ismert meg, mert az ő tanításai által nem mész a karmikus ítéletre, hanem egyből átmész a halálból az életbe. Téged is megváltott a karma alól, de ez semmit sem ér, ha nem tudod, hogy ki az, aki megváltott. Megismernéd?

Erre tessék! : [link]

Mert azt hiszed ismered, pedig Ő ismer téged. Nem ismered. Ő várja, hogy megismerd, vár téged.

2023. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 D-Mano ***** válasza:
83%

Csak annyi alapján, amit itt elmondtál:

Nem az első kapcsolatodbeli tetteid okozták a másik kettőben a problémákat, és nem a második kapcsolatodbeli tetteid okozták a harmadik kapcsolatod problémáit.

Látszik egyfajta karmikus mintázat a szexszel kapcsolatban: egyszer túl sokat várnak el tőled, másszor túl keveset adnak neked (ez igazából lehet ugyanannak a karmának a 2 oldala is). De egyáltalán nem biztos, hogy ez az a karma, amid van. Kicsit valószínűbbnek is tartom, hogy neked egy másfajta párkapcsolati karmád van, aminek ezek a szexuális gondok már csak következményei. És az a karma valószínűleg nem ennek az életednek a tetteiből adódott, hanem valamelyik előző életedből.

Hogy pontosan mi a karmád egy-egy bizonyos élettémával kapcsolatban, azt sokszor nehéz valóban jól megérteni, átlátni, kibogozni.

Így nagyon specializált tanácsot senki nem adhat neked ezzel kapcsolatban egy anoním fórumon. De végül minden karma feloldásnak az egyik alapja az önmagunkkal szembeni kíméletlenül őszinte önmegismerési törekvés, és az önfejlesztés, hangsúlyosan fókuszálva a kiemelten problémás területekre.

2023. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Rajtad múlik. Te tapasztalod szarként. Nekem sosem szar, pedig van ami nekem már évek óta tart, de van amikor véletlen letörök egy faágat, akkor biztos, hogy a következő 20 percen belül valamelyik ujjam megsérül, az is csak egy másodpercig fáj, de az se "szar".


Amíg meg nem tanulod, amit meg kell és meg nem szünteted azt, ami számodra nem szolgáló.

2023. jún. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!