Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az elhunyt halála után ezt is...

Az elhunyt halála után ezt is megtudja?

Figyelt kérdés

A férjemet valaki feljelentette, a rendőrség jelentkezett nálam, mint legközelebbi hozzátartozójánál, hogy erről tájékoztasson, továbbá azt is elmondta a rendőr, hogy eljárás indul a férjem ellen.

Értelemszerűen hiába kérdeztem a rendőrt, ki volt a feljelentő, nem árulta el és ügyvédnek sem adják ki a nevét.


Nem telt el sok idő, a férjem meghalt.

Úgy tudom, halála után az elhunyt mindent megtud, ki hogy viszonyult hozzá, a temetését is látja.

Kérdésem az, hogy halála után ő már tudja, hogy ki jelentette őt fel?


2023. jún. 20. 12:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Hát a választ nem tudom. De ha meg is tudja a halála után szerintem úgyis mindegy már neki nem?
2023. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Persze, már mindegy neki, de akkor minden mindegy, az is, hogy ki szerette és ki nem, ki hazudott neki míg élt és ki nem. A temetésén résztvevőket is látja állítólag, de ez is mindegy.
2023. jún. 20. 13:28
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Szellemként más korlátok vannak rajtunk. Ha akarja tudni, és tudja hogy kell, vagy segítenek neki, akkor persze. De megnézem neked.


Egyértelműen tudja.

2023. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Biztos tudja ki volt, de már nem tud mit tenni, mert átkerült egy másik “dimenzióba. ”
2023. jún. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
10%

Tudod te, milyen lehet meghalni?

Ifjabb koromban egyszer kerékpárral úgy fejre álltam, hogy egy időre elvesztettem az eszméletem. Akik ott álltak körülöttem, ott láttak elterülve.

Ebből én csak annyit érzékeltem, hogy kicsit koccant a fejem az aszfalton és abban a pillanatban már álltam is fel.

Tehát a közbenső rész úgy kiesett, mintha nem is lett volna.

Ez a bizonyos "semmi", ez vár mindenkire a halál után.

Olyan semmi, hogy azt nem lehet megfogalmazni.

Se kép, se hang, se álom. Semmi.

Vég.

Nem kell hülyeségeket kitalálni, el kell fogadni, hogy egy dobásunk van a Földön.

2023. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
5 -ös a Te felfogásod szerint ugy lesz ahogy Te leirtad! De viszont itt vannak ebben az Ezoterik oldalon olyan emberek, akiknek egészen más a felfogásuk!
2023. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
45%

6.

És? Ezért kár volt megszólalni. Hacsak nem kötekedni akarsz.

"Ezotéria" mára csak egy gúnyos kifejezés, az emberek kinevetik, sőt a háta mögött ki is gúnyolják az ilyen hívőket, akik csak egy elenyésző kisebbség.

2023. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

7.


Az, hogy te egyszer orra estél a kerékpárral, elájultál és abból neked zéró emléked maradt, azt csak annyit jelent, hogy az agyad törölt dolgokat.


De azt állítani ezek után, hogy a halál után a semmi vár az nélkülöz minden logikát, hiszen te is éltél, lélegeztél közben, csupán nem tudtál róla, mert az agyad valami oknál fogva (pl. esési trauma, ütődés) kikapcsolt.


Érvelésed se nem szakszerű, se nem pontos.


Az ezotéria pedig egy nagyon szerteágazó tudomány, hiába nevetik ki sokan.

2023. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
36%

8.

Valamit az is elárul, hogy a saját hülyeségeid vetíted bele az én írásomba.

Csak szemléltetni próbáltam, hogyan kellene elképzelni a halált, amikor se kép, se hang, se tér, se idő, amikor mindennek vége.

Nyilván te szeretnéd belelátni, én annyira hülye vagyok, amiket te elképzelsz rólam. Nem, ez nem így működik.

Valójában épp az ezotérikus bolondok részéről tapasztaltam, hogy milyen butaságokat vetítenek ki az agyukból (akár rólam, személyeskedve is), de pont ilyenkor teszik magukat szánalmassá és hiteltelenné.

Gondolj bele, amikor látom, hogy a marhája rólam is képzeleg, vajon mennyire látom igazolva saját magam: ennek tényleg valami baja lehet, nyakon felül. Ha rólam ilyeneket talál ki, fantáziál, akkor ennyi, egy szava sem lehet hiteles.

2023. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!