Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szoktál gondolkozni rajta...

Szoktál gondolkozni rajta hogy elhunyt szeretted hová jutott? Örök boldogság vagy örök szenvedésre lélekben?

Figyelt kérdés
Vagy hogy van e valami egyáltalán?
2022. jún. 25. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs semmi, akkor konkrétan nincs ami felfogja.

Ha meg van valami akkor legalább létezik, nem?

Egyébként menny meg pokol, kicsit abszurd, csak nézd meg hogy hány olyan dolog van amit az egyik ember imád, a másik meg utál.

2022. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Sehová. Ez a kemény valóság. Könnyebb lenne elfogadni a halált, ha abban hitegetnénk magunkat, hogy biztos egy csodálatos helyre kerültek... de erre semmiféle bizonyíték, még csak közvetett sincs.
2022. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2# bibliaban leírtak bizonyíték. Isten igéje.
2022. jún. 25. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
És ha reinkarnálódik?
2022. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Örökben nincs szenvedés. Sőt szenvedni csak életben lehet, életek közt nem.


Hát nem szoktam gondolkodni, mert tudom. Ha érdekel, megnézem. Legutoljára mamám halt meg. Azt érzem, hogy még nem született meg újra.

2022. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kultura es kozosseg-vallas kategoria.
2022. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem jutott sehova.

Szerencsétlen édesapám életműve 5 perc alatt lett semmivé, amikor meghalt.

Ugyanez lett a lelkével is.

Nem jutott ő sehova, mert amilyen ember volt, arról már tudnánk.

2022. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fárasztó96 válasza:
Szerintem létezhet valami reinkarnáció nevű dolog. Sokszor érzem magam 26 évesen vagy 80évesnek, meg mintha már tudnék dolgokat, holott némelyik munkához közöm se lehetne a koromból kifolyólag... Mikor a nagypapám és az egyik közeli rokon meghalt, hónapokig csak egy olyan helyen éreztem öket, ahol nem jártak. Nagymamám mikor meghalt, az egész lakás átható büdös volt, pedig 10éve kb nem járt nálunk (mi jártunk hozzá, dokit házhoz hívtuk ha baj volt, bevásárlást, beszélgetést mindig aki ráért az intézte). Megbeszéltük, hogy nem védhettük volna ki a halála módját, azóta nem fordult elö a szag. (apámat idegeljük, hogy "anyuka", mikor csörög a telefon).
2022. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!