Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A tárgyak tudnak szimbolikus...

A tárgyak tudnak szimbolikus értelemben “reinkarnálódni?”

Figyelt kérdés

Kérem csak spirituális emberek szóljanak hozzá a témához és ne bántsatok a kérdés miatt.


—-


Van egy autóm 2019 óta , nagyon kötődök hozzá.

Kb 90% sejtem ki lehettem előző életemben és akkor volt egy másik autóm, amit végül összetörtem de hasonló módon szerettem a kocsit.

A mostani kocsit 2019 márciusban vettem és 2019 májusban eladtam … DE! Visszatért hozzám, mert visszahozták és szerződést téptünk.

Olvastam egy mondást miszerint ha valamiről lemondtál de visszatért hozzád, akkor az az előző életedben is a tiéd volt.

Akárhányszor ránézek a kocsira, mély szeretetet és sajnálatot érzek. Már nem valnek meg tole.


Néha elgondolkozom ezen hogy oké h a tárgyaknak nincs lelke de mi van ha jóval alacsonyabb szinten ők is “léteznek” csak nyilvan nem ugy mint egy ember vagy egy allat.

És mi van ha az előző életbeli autóm tért vissza hozzám ilyen szimbolikus módon?


27/n



2023. jún. 24. 15:53
A kérdező szavazást indított:
Simán lehetséges
Lehetetlen
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudnak.

(Egyedüli kivétel a kristály, ami egy növekedésre képes, ámbár szervetlen "életforma")

....viszont Te emberként létrehozhatsz amolyam felintelligens gondolatformát, árnyat, amit aztán felruházhatsz "tulajdonságokkal", megszemélyesítheted.


Szerintem ne ragaszkodj tárgyakhoz, és ne táplálj hozzájuk érzelmeket.

2023. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
8%

Ezek csak fantazmagóriák.

Az ember hajlamos csodálatot érezni egy-egy jól megtervezett műszaki tárgy iránt, igazából ebben én nem látok kivetnivalót, amíg valaki helyén tudja kezelni.

Érdekes módon a tárgyaknál is szerepet játszik a megszokás, lehet kezdetben idegen, majd összecsiszolódhatunk vele.

Szerintem ez evolúciós működésünk része. Megismerünk egy màsik embert (ellenkező nemet priorizálnám), eleinte tűnhet idegennek, akár még arcra sem világszépe, tegyük fel.

Majd megismerjük, felfedezzük a szépséget benne.

Így tud szaporodni a faj, amiben csak kis részek vagyunk.

Szokták mondani, hogy a legcsúnyább nő is szép valakinek. Evolúciós logika, ez így működik.

2023. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Szóval megpróbáltad elsütni a romot, de visszahozták, és most gyártottál hozzá egy "szimbolikus" elméletet.

Nem rossz, de üzleti szempontból nem túl jövedelmező.


Gondolom, ha az eredeti eladási ár háromszorosát ígérné be valaki, rögtön megszűnne benned minden érzelem, és azonnal aláírnád az adásvételit. 😂

2023. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

A kristályban elementálok laknak ezért növekednek,ahpgy a hegyeknek,köveknek is van "lelke"..Egy modern technikai vívmányban pedig csak akkor van valami ha te az érzelmeiddel megtöltöd,azt viszont én sem ajánlanám..Ki tudja milyen formában fog visszaütni..


Gondolom az érzelmi csomagodat örökölted át a korábbi életedből,az empátiát viszont inkább az élőkre pazarold.. :)

2023. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
..szóval ha csak nem akarsz egy 4 kerekű ragaszkodó Annabelle-t akkor próbáld feloldani ezt a "sajnálatot"..
2023. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Bocsáss meg kérdező, de hol húzzuk meg a vonalat?


Jaj ne bántsatok, akkor is, ha kb. troll kategória vagy.

2023. jún. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
5%
Köveknek is van lelke nem röhög.
2023. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!