Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy idegen néger férfival...

Egy idegen néger férfival csókolóztam álmomban ennek van valami szimbolikus jelentése?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa, nem szoktam ilyeneket álmodni

18 éves fiú vagyok és teljes mértékben heteroszexuális, tehát a lányokat, a nőket szeretem, de ma éjszaka valamiért mégis azt álmodtam, hogy egy idegen néger férfival csókolóztam.

Ennek mi a jelentése?


Köszönöm előre is a válaszaitokat!



2014. dec. 27. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Azért biztos ami biztos, menj el egy AIDS szűrésre.
2014. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

Mindenképpen mert ez félelmetes :DD

2014. dec. 27. 12:01
 3/8 Dead Angel ***** válasza:
És az álmodban önmagad voltál, vagy valaki más?
2014. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én voltam és nem kívülről láttam saját magamat, hanem úgy, mint ahogy vagyok most is.
2014. dec. 27. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehát FPS nézetben smaciztál egy paladdinnel. :)

A csók szomorúságot jelent.

2014. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyorsan felejtsd el hogy mit álmodtál. :D


Egyébként nem is az az igazán lényeges hogy álmodban csókolóztál egy néger fazonnal, hanem az hogy ez benned akkor milyen érzést keltett és miért?


Zárom soraimat azzal hogy egyél négercsókot, finom.

2014. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Természetes dolognak tartottam eszembe sem jutott, hogy igazából heteroszexuális vagyok, egy természetes dolognak tartottam, nem tiltakoztam.

Viszont mikor felriadtam, megijedtem és fogtam a fejemet :/

2014. dec. 27. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát hülyeségeket én is szoktam álmodni, bár a legtöbbször rájövök hogy honnan vette az agyam a képet, de nem mindig. Szerintem nincs jelentősége az álmodnak, előfordul hogy az ember valami bizarr dolgot álmodik, ne törődj vele. Valószínűleg többet nem fog előfordulni, hacsak nem agyalsz rajta sokat. :)
2014. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!