Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azt mondta egy látó nekem,...

Azt mondta egy látó nekem, hogy nem így terveztem az életem. Ti mit gondoltok erről? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval 33 éves vagyok, 5 éve otthon vagyok két gyermekkel. Nagyon szeretem őket, de a bezártsagtól úgy érzem néha, hogy lehet nem jó utat választottam és inkabb karriert kellett volna befussak a gyerekvállalás előtt. Viszont nem volt még soha, hogy mivel szeretnék úgy igazán foglalkozni (asztrológusom szerint nekem az a programom, hogy sok mindent kiprobaljak és csak akkor találom meg a hivatásomat, ha bele tudok nagyon mélyedni vmibe ami erdekel) ezt a képletem alapján látta. Viszont egy látó, akihez oldás okra járok, mert úgy érzem vmi nem oké, azt mondja a felső énem 35-40 körül akart gyermeket max 1 et. Én mindig viszont kettőt szerettem volna és a tenyeremből is azt olvasták ki, hogy 2 lesz egyszer.


A kérdésem az, hogy most a felsőbb énem eltervezett vmit fent, de máshogy döntöttem ugye. Van, amikor úgy érzem hiba volt anyának lenni, máskor úgy érzem, hogy imádom a gyermekeimet és rendben vagyok. 5 év után most megyek vissza dolgozni és nagyon várom, hogy tényleg legyen karrierem. 8 as a karakterszámom a számmisztika szerint? A látó szerint hamarabb jöttek le a lelkecskék, és kb 4 év múlva leszek az anyaságra igazán megérve. Ilyen tényleg van, hogy hamarabb jöttek volna? Köszönöm ha elmélázol ezen és ha van konstruktív nézted, hogy akkor kinek minek higgyék, normális ahogy érzek, vagy elrontottam valamit örömmel veszem.



2023. júl. 30. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Megkérdeznék egy hallót is.


Leginkább telefonon.

2023. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy éld az életed ahogyan neked jó,ne ezoterikus emberek mondják meg mit kellett volna tegyél és jelenleg is mit kellene tegyél. Van két szép gyereked,ennél többet és szebbet nem kívánhat az ember
2023. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Várok még többet is.
2023. júl. 30. 13:31
 4/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
32%

Ilyenkor több környezeti feltételt kell mérlegelni:

- Mennyit húzott már le rólad forintban eddig összesen az asztrológusod?

- Mit írt fel neked a háziorvosod vagy egyéb szakorvosod, pszichikumra ható szerek kategóriájában?

- Utóbbi kategóriában miket felejtettél kiváltani a felhőből?

2023. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire publikus a neve ennek a látónak?

Hogyan lát? Kártyákkal?

2023. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta egy látó nekem, hogy nem így terveztem az életem."


Én nyitott vagyok új dolgokra, nem mondom semmire azt hogy hülyeség, sokszor még azokra sem amik amúgy elég valószínű hogy hülyeség.


De ez a mondat olyan univerzális, hogy ehhez nem kell "látónak" lenned, mert 10 embert megkérdezel, abból 9 biztosan azt fogja mondani, hogy nem így tervezte az életét.


Ettől látó ő? Olyat mondjon, ami valid. Ha látó, mondja meg hogy mi lesz 5 év múlva, ne arról magyarázzon, hogy a felső énem mikor akart gyereket, mert nekem nem akkor lett, ergo kitörölhetem vele a s.ggem, ezzel most mit kezdjek?

2023. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A felső énem 2-7 év múlva (ezt is döntsük már el) akarta a gyereket, de az a gyerek csak előbb jött, még a felső énem se tudta visszatartani! Hogy mik vannak!
2023. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen szeretem a gyermekeimet de az anyaság sose volt elsődleges az életemben. Az utóbbi időben egyre türelmetlenek vagyok sajnos velük is, de igyekszem. tartani magam. Örülök, hogy lettek de van, hogy elgondolkodom milyen lett volna ha másik utat választok. Bár valószínűleg kimerültem ebben az 5 évben az is közre jatszik.
2023. júl. 30. 19:02
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket igyekszem integrálni azokat, amelyek építő jellegűek.
2023. júl. 30. 20:01
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bírod a bezártságot, akkor ne zárd be magad. Gyerekekkel is lehet menni bárhová, csak bátorság. És be lehet adni őket másfél-két évesen bölcsibe, nem kell 5 évet otthon lenni.

Ha meg asztrológiai válasz érdekel a témában, töltsd fel a képletedet valami ingyenes oldalra és oszd meg a linket.

2023. júl. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!