Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A látók mindig látják a...

A látók mindig látják a halottakat?

Figyelt kérdés

És aki újraszületett és tovább lépett, h lehet h a látók akkor is kapcsolatba tudnak lépni vele.

Én ezt nem értem.

Most akkor a lélek ott marad a szeretteinél vagy tovább lép és újra születik.



2016. okt. 8. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Lássák!
2016. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Isteneeeeem, ments meg ettől a sok hülyétőől
2016. okt. 8. 11:22
 3/12 anonim válasza:
36%
Ők a hülyék ?? Akkor mit keresel ebben a kategóriában?
2016. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Vannak igen olyan látók akik mindig látják/érzik/ hallják a szellemeket, egyéb entitásokat. Viszont előbb utóbb megtanulják ezt kezelni, és figyelmen kívül hagyni, és csak akkor érzékelni mikor ő szeretné. Persze előfordul, hogy egy entitás nagyon erős, akkor azt állandóan érzik. Előfordul olyan látó, aki nem lát mindig ilyen dolgokat, függ a hangulatától, helytől és persze attól is , hogy akarja e.

Amikor meghal valaki reinkarnálódik a lelke, abban az esetben ha még van megtanulandó feladata, viszont egy része a lelkének mindig is megidézhető, ill. érzékelhető. Mint mondtam elég bonyolult dolog és nem is férne bele egy válaszba. :)

2016. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Mindig látják! Illetve addig, amíg a gyógyszerük el nem kezd hatni /vagy el nem múlik a varázsgyógyszerük hatása:)
2016. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

#5

Ha a lélek egy része idézhető, miután a többi rész reinkarnálódott, 6÷8-ik újjászületés után nem is marad belőle annyi, hogy tanulni újra, új testben megszülessen.

.

A látók mindaddíg látják a halottakat, míg a koporsót le nem zárják.

2016. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
1-es ez jo volt :'D
2016. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a privát válaszolónak!!!

Már mindent értek :)

2016. okt. 8. 17:18
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
A privát válaszoló ide is dobja be a válaszát, mert én még nem értem, és feltételezem vannak itt rajtam kívül még páran. Továbbá csöndben, komment nélkül lepontozni elég sunyi dolog. Tanuljatok meg érvelni a hitetek mellett a nagyvilág előtt is.
2016. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

A látók,(akik nem vakok)látják a halottat amikor ravatalon megnézik.

Egyébként a"látók"vagy gonosz entitásokat látnak halottak helyett,vagy csak fantáziálnak.


Az újraszületés(reinkarnáció) meséje,egy rossz vicc.

Gondold meg!

Ha a "meghalt lelke"új testben reinkarnálódott,mit keres tönkrement testében?

2016. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!