Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen gondolatokkal, tettekke...

Milyen gondolatokkal, tettekkel vagy szertartással lehet segíteni az eltávozott lelket a továbbhaladásban?

Figyelt kérdés

Jövőhéten fog letelni a 40. nap, ameddig ha jól tudom a léleknek el kell búcsúznia a fizikai világtól.

Szerintem már átkelt, de ezt nem tudhatom pontosan. Segít ha sokat gondolok rá majd a 40. Napon, esetleg gyújtok egy gyertyát, szeretetenergiát küldök felé, vagy szimplán hagyjam békén?



2023. aug. 3. 23:18
A kérdező szavazást indított:
Segít, írok bővebben erről
Ne csinálj semmit, visszatartod vagy összezavarod azzal
5 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam a 40. napon gyújtok egy mécsest mikor egyedül leszek, gondolok rá, szeretetenergiát küldök felé és elmondom neki hogy végtelenül sajnálom ami történt és ha én bármit is sejtettem volna arról hogy ennek ez lehet a vége akkor szóltam volna+ elmondom azt hogy szerettük és hogy az emlékeimben örökre megmarad de nem úgy mint az utolsó napon és hogy a földi ideje sajnos végleg lejárt, ezért menjen tovább, egyenlőre haza, ahol mindannyiunknak az otthona van aztán majd később lehet új kalandok várják.


Hülyeség? Vagy jó otlet?

2023. aug. 3. 23:26
 2/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, a 40. nap után már érdemesebb békén hagyni. Az elengedésre a virrasztás, és a halotti tor volt hivatott a mi kultúránkban. Az első a halottért, a második az élőkért volt. Mindegyik nem sokkal a halál után volt megtartva, hogy az élők, és a holtak is minél előbb lezárást kapjanak. Pláne akkor nem érdemes már ezzel foglalkozni, ha eleve azt érzed, hogy tovább haladt.
2023. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Laylah ***** válasza:
48%
Magad megnyugtatására megcsinálhatod, ha neked könnyebb így elengedni az illetőt, de egyébként semmilyen befolyásod nincs arra, hogy továbbhalad-e és mikor.
2023. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

A halál pillanatától kezdve neki már édes minden mit csinálsz

Se kép se hang

2023. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Te ismerted őt, neked kell tudni, hogy mire reagál úgy, hogy "hát igen, érdemes tovább mennem". Nekem manapság halt meg valakim, aki bigott keresztény volt. Amikor rájött, hogy én érzékelem őt, munka közben is zaklatott, hogy pokolra fog-e jutni. Mondtam neki, hogy nincs pokol, és a valóság sokkal szebb és bőségesebb, mint az emberi életében hitte, és kicsit megmutattam neki a bölcsességem fényét, hogy lássa mennyire szépséges és kényelmes a valóság, a tovább haladása, aminek itt az ideje, hisz halott.


Neked nincs dolgod vele. Ő már nincs itt. Nem reagál rám amikor szólítom, nem érzékeli, hogy rá figyelek és figyelmét kérem. Szóval már segítve volt annyira, hogy tovább haladást válassza, és már választotta is.

2023. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!