Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elképzelhető, hogy nincs...

Elképzelhető, hogy nincs lelkünk, viszont a tudatunk összevan kapcsolva a kvantumösszefonódás segítségével egy csillaggal? És valójában az elménk és a tudatunk halálunk után egy csillag része lesz?

Figyelt kérdés
Azért írtam a reinkarnációban mert úgy gondolom mind addig csillagok maradunk míg összenem találkozunk a holdal ha össze találkoznk akkor már kisababaként már a földön is találjuk magunkat. Csak ez az egy magyarázat van a rengeteg csillagra. Mindenki egy csillag. Hogy tetszik az elméletem?

2023. okt. 1. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Aranyos. Nekem tetszik.
2023. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ez a minden lelek egy csillag nekem is megfordult mar a fejemben. De igazabol mi ertelme lenne ennek is? A csillagok materialis anyagok, a lelek pedig (mar ha van) egy spiritualis valami. Szerintem a leglogikusabb magyarazat, hogy fizika-kemia szinten letezunk es letezik minden. Szerintem elunk meghalunk, nincs folytatas.
2023. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 gyakorlatolag úgy képzelem, hogy a csillag valamilyen spirituális világot teremt a földön egy másik dimenzióban és a sötét anyagot használja mint spirituális anyag. A tudat és elme ami szerintem létezik és az kapcsolódig a csillág mágnese teréhez vagy magához a csillaghoz. A csillág mint hajtó erö létezik. Én még mindig úgy gondolom veled ellentétben, hogy a valamilyen szinten tudatosság a teremtette az univerzumot. Nem állítom, hogy Isten l, de valamilyen magassab tudat.Nem hiszem el hogy a csillagok csak úgy vannak.
2023. okt. 1. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Megkapó kép, de nem igaz.

Az összefonódás létezik morfogenetikus mezőben (a.k.a. akasha, éter, morfikus rezonancia...). Lelkünk van, és mindenki kapcsolatban áll ezzel.

A csillagok kapuk. Lsd. A tűz tava a Jelenések végén.

2023. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!