Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van Karmikus hatása a maszturb...

Van Karmikus hatása a maszturbációnak?

Figyelt kérdés
Szóval én úgy gondolom, hogy a maszturbáció egy helytelen dolog de valamikor előfordul, hogy mégis csinálom és utána bűntudatom van és bocsánatért könyörgök az Univerzumnak, hogy ne büntessen meg ezért mert már megbántam, de ennek ellenére mégis szerencsétlenség történik velem már aznap és ez mindig így van. Nem tudom eldönteni sokszor, hogy ezt most bűn vagy természetes dolog és csinálhatom-e. És mindig amikor elfelejtem, hogy ez bűnös dolog és azt gondolom, hogy normális dolog és csinálhatom és megteszem akkor már aznap nagyon nagy szerencsétlenség történik velem. Minden alkalommal. Volt, hogy 1 évig nem csináltam és minden rendben volt. Újrakezdtem és azóta szerencsétlen az életem. Régebben volt, hogy túlzásba vittem és akkor az életem maga volt a Pokol, minden elképzelhető szőrnyűség megtörtént velem. Szóval mikor nem csinálom minden normálisan megy az életemben de ha csinálom akkor szerencsétlenségek történnek velem. Mintha valami átok lenne. Ez a Karma, igaz? Másoknál is ugyanez a helyzet?

2023. nov. 1. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs karmikus hatása. Neked van bűntudatod, ami miatt minden kis szerencsétlenséget büntetésnek fogsz fel, és generálod magadnak a büntetéseket.

A helyzetet kétféleképp oldhatod meg. 1. Nem tekinted többé bűnnek a maszturbálást, mert az teljesen természetes. Vagy 2. Nem maszturbálsz, ha bűnnek látod.

2023. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A jó öreg Tóth Tihamér munkássága még most is pusztít...
2023. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Minden tettnek van, még a gondolataidnak is.
2023. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Megvan! Szóval ezért nem nyerek tippmixen!
2023. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vallások - legfőképpen a kereszténység - dogmatikájában jelenik meg bűnként az önkielégítés. Persze kérdéses az, hogy miként lehetne bűn egy olyan dolog, amivel nem ártasz senkinek...


A buddhizmusban a "vágytalan" állapot elérése a cél, - ebből a szemszögből nézve valóban nem ajánlott kontrollálatlanul teret engedned a maszturbációnak. Szerintem nem baj ha időnként csinálod, de tanulj meg néha tudatosan nemet mondani a benned hirtelen feltámadó vágyra, hogy a jövőben a te kezedben legyen majd az irányítás. Az ilyenfajta döntések nyomot hagynak a lelkedben és erősebbé tesznek téged, - valamennyire függetlenítenek is a vágyaidtól.


Az, hogy rossz dolgok történnek veled amikor csinálod, valószínűleg annak a következménye, hogy tudat alatt már számítasz az elkövetkezendő büntetésre, ezáltal pedig ez a negatív forgatókönyv "teremtődik" meg számodra.

2023. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a Teremtő megteremti az erre való vágyat az emberben, addig ne számítson a maszturbálás bűnnek, és ne legyen semmmilyen negatív következménye se.

PONT.


(Nem kérek privátot, aki ennem ellenére is küld azt olvasatlanul törölni fogom)

2023. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
82%

Most figyú: a

Vallás az emberiség legnagyobb rákfenéje!

2023. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért de a maszturbációnál sokkal nagyobb bűnök vannak.
nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!