Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tanulás és maszturbáció? Van...

Tanulás és maszturbáció? Van negatív hatása?

Figyelt kérdés
Ez tipikusan az a topik amire mindenféle választ olvastam már. Én tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nektek segített a maszturbálás a tanulásban, vagy inkább hátráltatott? Tényleg okozhat memória "kiesést"? Mennyit csináltátok (ha csináltátok) egy héten? Főleg középsulis és egyetemista srácoktól kérdezném. 23/F

2023. aug. 17. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

B@szki ez komoly kérdés?


Állt.felsőskorban szinte folyton hokiztam,jól tanultam...


Gimis koromban éjjel nappal matyiztam ha egyedül maradtam, sokszor még barátnő melett is 😂 szín 5-ös voltam mindenből


Egyetemen meg kb ugyan az mint az előző két enter előtt,ott épp,hogy lediplomáztam,de nem a recska miatt hanem mert egy pöcs voltam a tanuláshoz 😂😂😂

2023. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem érezted magad utána motiválatlannak? Vagy dekoncentráltnak?
2023. aug. 17. 23:33
 3/11 A kérdező kommentje:
Hagyjuk az ovis beszólásokat csak válaszoljuk meg a kérdést :D
2023. aug. 17. 23:34
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyetemista koromban már ritkán maszturbáltam, viszont a barátnőmmel toltuk mint a nyulak. Mégis jó átlagom volt az egyetemen.
2023. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én en block jól beosztom az időmet, úgyhogy sose volt ilyen problémám. Reggel/este rászánok egy jó félórát, hogy kiverjem, napközben pedig tanulok, amennyit kell.

20f

2023. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én hozzászólásom miért kellett törölni? Azért mert elmondtam,hogy komolytalan a kérdés?
2023. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nézz be 1-2 illemtan órára és talán megvilágosodsz :)
2023. aug. 18. 10:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sziktam este-reggel verni, egy/két perc.

A zuhanybam is.

2023. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. Ha tanulás helyett maszturbálsz
2023. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

14 éves koromban vettem észre, ha maszturbálok akkor nem tudok eléggé koncentrálni, és nincs kedvem utána semmihez. Így teszt képpen egy ideig nem vertem ki.

Az elején szar volt, de végül arra jutottam hogy produktívabb vagyok, ha nem maszturbálok. Akkor eldöntöttem, és leszoktam róla. Azóta egyszer sem csináltam.

Furcsa hogy másoknak nem okozott gondot, lehet ez csak nálam van így.

2023. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!