Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért olyan a karmám, hogy...

Miért olyan a karmám, hogy melegítésnél mindig kifut a tej?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy ahányszor tejet melegítek a tej kifut és mindig takarítanom kell a tűzhelyet. Rengeteg időm elmegy rá.

Pedig figyelmes vagyok, nézem a tejet, hogy nehogy kifusson és sokáig nem változik semmi. De aztán egyszer elfordulok, kinézek az ablakon és már tiszta tej és hab minden. Ez nem lehet véletlen, mert mindig ez történik.

De mi történik? Ez rossz karma, valami rosszat tettem előző életemben? Szarvasmarhát csak ritkán eszek, tudom szent állatok bizonyos helyeken. Lehet anno valami ilyen szabályt szegtem meg?

Esetleg elátkoztak?



nov. 11. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem figyelsz oda eléggé.

Amint megindul egy kicsit fölfelé a tej, zárd el alatta a gázt, vagy amivel melegíted.

nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 D-Mano ***** válasza:
57%

Érdemes elolvasni James Redfield: Mennyei prófécia című művét, ott sok szó esik arról, hogy milyen jeleket küld a sors.

Ha nem csak trollkodsz, és tényleg ez van veled, akkor kb. ezt jelentheti: azok a dolgok, amiket a tej szimbolizál, túlcsordulnak és/vagy irányíthatatlanok az életedben vagy épp túl kevéssé vannak jelen az életedben.

A tej az egy elég nagy szimbólum-bokor. Jelentheti az életerőt; a potenciát férfiak, a termékenységet a nők esetében, a gyermek/ a szülőség utáni vágyat, a túl sok gyereket. Jelentheti, hogy túl sok figyelmet/problémát kapsz az anyukádtól vagy épp túlzottan hiányzik neked az anyukád.

De minden jel kontextus függő: a te személyiséged, a téged körülvevő dolgok és a te élethelyzeted sokat módosíthat azon, hogy egy-egy sors-jelet pontosan hogyan kell értelmezni. Ha kevésbé elvontan értelmezzük a tejet, mint szimbólumot, azt is jelentheti, hogy szarvasmarhákkal vagy a tejiparral kellene foglalkoznod. Vagy hogy túl sok/túl kevés tejet fogyasztasz. Látható tünet nélküli laktózérzékenyéget, tejfehérje-érzékenységet is jelölhet. Vagy épp túl sokat/túl keveset fogyasztasz olyan tápanyagból, amiben a tej gazdag. (A bolti tej nem ugyanazokat a tápanyagokat tartalmazza, mint a házi tej, vagy nem ugyanolyan mennyiségben vagy nem ugyanolyan formában...)

És végül: tényleg lehet, hogy egyszerűen csak túl figyelmetlen vagy.

Stb.: vagy sokat meditálsz ezen a problémán a saját életed/ saját szimbólum-keretrendszereden belül vagy hozzáértő emberhez fordulsz, ha eléggé foglalkoztat ez a kérdés téged hozzá.

nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Mióta van köze a karmának ahhoz, hogy kifut a tej? Szimplán csak odakéne figyelni azt csókolom. Ezt ugye te sem gondoltad komolyan! Átkok? Előző élet? Max a drogfüggőséged miatt átkoztak meg :D
nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Semmi köze a karmához. Simán nem figyelsz oda.
nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy embertípus. Nem ő a hülye, ha valamit rosszul csinál, hanem a karma. Meg isten nem segíti. Meg a szellemek ellene dolgoznak. Nem bakker te vagy bamba és ennyi.
nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szellemek alatt a kísértetekre gondolsz vagy az ősökre?

Azt hiszem volt akit feldühíthettem, mert végeztem korábban egy rossz szeánszot.

Ilyen esetben mivel engesztelhetném ki őket?

Erre eddig nem is gondoltam.

nov. 11. 14:48
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Ezt szándékosan csinálták ilyen trollra ezt a kérdést, mert nem hiszem el, hogy ilyen emberek léteznek.
nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Az a karmad, hogy megtanulj odafigyelni. A karma utalja az ADHD-s agyadat es igy buntet...
nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Jól van Fiam! Elégedett vagy a válaszokkal?
nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Azért fut ki a tej, mert nagyobbra veszi a lángot a szellem alatta. A szeánsz miatt van, nincs mit tenni.
nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!