Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet, hogy ez a hely, ahol a...

Lehet, hogy ez a hely, ahol a halál után és az újjászületés között vagyunk?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban volt egy visszatérő álmom, kb. 4-5 éves lehettem, amikor kezdődött. Kiváncsiságból utánanéztem mit jelenthet pár hete, azóta a témával foglalkozok. Kisebb sokkot kaptam, amikor olyan fórumokon, mint pl. Reddit emberek tömege szinte teljesen megegyező részletekben kifejtve írják le a tapasztalataikat erről az álomról. Ami nagyon érdekes, hogy ezeknek az embereknek, ugyanúgy, mint nálam felnőttkorra teljesen megszűntek ezek az álmok.


Az álom:

Álmomban egy légüres fekete térben voltam. Különböző geometriai alakzatok, mint pl. kocka és kör lebegtek előttem a távolban. Kínzóan lassú tempóban közeledtek felém, ahogy közeledtek egyre nagyobbak voltak. A végén már annyira nagyok voltak, ezek az alakzatok, hogy nem is láttam teljesen, vagy szimplán az is lehet, hogy "átmentek" rajtam. Ami a legrosszabb, hogy folyamatos rettegés volt rajtam, sosem éreztem ilyen félelmet és rosszullétet egy álomtól sem, mindig felriadtam. Sokszor még az orrom is vérzett. Aztán, mint ahogy az elején említettem később megszűntek ezek az álmok, pár évig tartott. Nem is igazán foglalkoztam a témával, szimplán csak eszembe jutott pár hete, és gondoltam utánajárok. Most 28 éves vagyok.


Nem tudom mit jelenthet, mint ahogy a fórumon a többiek sem, de nagyon para, hogy globálisan temérdek ember álmodta ezt folyamatosan gyermekkorában. Az egyik ilyen Reddites hozzászóláson megakadt a tekintetem. Az egyik felhasználó még 4 éve leírta, hogy neki is ugyanilyen álmok gyötörték a gyermekkorát. Hírekben hallott egy férfiről, aki 11 percig volt halott, ugyanezt az álmot írta le, ami nekünk volt. Azzal a különbséggel, hogy a geometriai alakzatok rá teljesen más hatással voltak. Ő teljes nyugodtságot élt át közben, nem akart visszajönni.


Tudom, hogy eléggé merész gondolat, talán még ökörség is, de nem lehet, hogy ez az a hely, ahová a halálunk után kerülünk, míg újjá nem születünk? Nem lehet, hogy az ember, aki nyugodtságot érzett mivel közel állt a klinikai halálhoz, nem érzett félelmet? A gyermekek sokkal közelebb állnak az ilyen spirituális dolgokhoz, véleményem szerint simán elképzelhető, hogy tudatalatt sokan emlékeznek erre a helyre, de mivel nem lenne szabad, ezért rettegtünk tőle álmunkban.

Nem lehet véletlen, hogy ennyi ember küzdött ezzel a visszatérő álommal gyermekkorában...


nov. 15. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

A bardo thodol bizonyos értelmezése szerint a köztes létben olyan jelenségekkel találkozol, amikben hiszel.

Klasszikusan, saját kúltúrkörében, a halott, a saját elfolytott agresszióját, rá támadó démonokként éli meg, a saját jóságát segítő istenségekként.


Akár még az is lehet amire gyanakszol.


Akár még az is, hogy megnézed, melyik hülye mit reagál erre a kamura, ha be vagy kólázva még ez is katarzisokat okozhat.


Lehet még talán, hogy valakik valamiért ezt a jelenetet intenzíven tollják be a (kollektív) tudatba, te meg valamiért erre hangolódsz.


Lehet valami metafóra, összepréselés, átgázolás.


Amúgymeg fogalmam sincs.

nov. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nos épp tegnap olvastam a dimenziókról és ott írják, hogy valamelyik fesőbb dimenzióban már geometriai formákban jelenik meg a lélek illetve geometriai formák az uralkodók abban a térben. De elvileg az egy magasabb szint, szóval nem értem miért félhettél. Lehet, a fizikai lényed számára nagyon idegen volt az egész.
nov. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként álomban, meg gondolom meditációban is, be lehet ezekbe a terekbe tekinteni, ha a tudatod befogadó rá, tehát rá tudsz hangolódni akár spontán is.
nov. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az oldal alján megtalálod felsorolva a dimenziókat. Talán a 6.az, amiben a mértani formák a jellemzők.


[link]

nov. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Linkelnéd nekem kérlek azt az oldalt, ahol ezeket az álmokat olvastad?
nov. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ez csak számotokra tudás, megélés, és lecke. Nincs olyan, hogy hely, és két életek közti levés együtt. A hely túl fejletlen létforma. A valóság ennél sokkal nagyobb, és merészebb, mi t ez az elgondolás.
nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még eszembe jutott egy olyan lehetőség, hogy létezhetnek bizonyos álomterek, helyszínek amiket talán az álmodók tudata hoz létre egy bizonyos szinten megmarad és bárki számára elérhető. Na de ez is akkor hasonló ahhoz, amit a dimenziós

Elméletben olvashatsz.

Úgy tudom az asztrál térben a gondolatformák megmaradhatnak és mások számára is lehetnek láthatók.

Az is tény, hogy közös álmok is léteznek.

nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha ez már maga a pokol?
nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!