Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Őszintén, valakinek volt...

Őszintén, valakinek volt halal közeli élménye?

Figyelt kérdés
febr. 14. 21:24
1 2
 1/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
51%

Csak addig jutottam el, hogy ifjabb koromban kerékpárral fejre álltam és koppantam az aszfalton. De rögtön pattantam is fel. Legalábbis azt hittem, de többek szerint valameddig ott feküdtem elterülve.

Nekem az teljesen kiesett, leállt a processzor, se kép, se hang, sem idő múlása.

Ilyen lesz a halál is szerintem. Ha jól sikerül a leállás (általában nem akarunk megszenvedni még azért is).

Egyéb látomások az agy oxigénhiányos fantáziái, amiről szoktak mesélni, hogy világosság és hasonló marhaságok.

Ismerem amúgy azt is, gyerekként volt valami iskolai ünnepség, ahol állni kellett. Sütött a nap is, egyszer kiment a vér a fejemből. Az pont ilyen "világosságszerű" élmény volt, teljesen érthető szerintem.

Semmi misztikus nincs benne.

febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Autobalesetnél kirepültem az autobol. Mennyi ideig feküdtem ott nem tudom de valami nagyon nagy nyugalmat éreztem.
febr. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

"ifjabb koromban kerékpárral fejre álltam és koppantam az aszfalton"

Ez mindent megmagyaráz, - a hozzászólásaidat leginkább-, és sajnálom ha korábban sokan bántottak mert nem ismerték a történetedet :(

(ez volt a vidám nyitás)


Népszerűtlen vélemény, de az emberek -a lelkek- nem egyformák.

Szeretjük azt hinni, hogy bármelyikünk lehetne Ronaldo, Maradona, Szoboszlai, csak nincs kedvünk, de bármelyikünk lehetne a világ egyik legjobb sakkozója, vagy zeneszerzője, matematikusa, ha azzal foglalkoznánk, de ez nincs így.


Ha tetszőleges 10 embernek leáll a szíve, (ez kell a lélek "biztonságos" kilépéséhez, ezt gyakorolják sok keleti irányzatban) nem egyformán fog az a 10 ember tapasztalni. A lelkek többsége egy ideig észre sem veszi hogy "meghalt", van aki azonnal reagál, van akinek ez otthonos állapot.

Sokan akik ilyet átélnek, egyfajta leszületés előtt betervezett katalizátorként használják, hogy kapjanak egy "nagy pofont" itt lent, mert ennek a világnak a színes forgataga könnyedén el tudja bűvölni, beszippantani még a nagyon céltudatos lelkeket is.

febr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Pánik közben folyamatosan az van

Egyszer csak egy nagyon kis mennyiségű marihuána került a Szervezetembe és akkor olyan látomásaim voltak amik azt mondták, hogy most azonnal meg fogok halni

febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2x volt. Az egyik rövid és lájtos a másik elég durva életlepörgős testen kívüli "élmény" volt. Remélem, nem lesz több ilyen jelenlegi életem során... Szóval, biztosan állíthatom hogy létező dolog.
febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
@5 Egyszer még biztos lesz, de azt ide már nem fogod leírni.
febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%

6. Nem biztos, mert lehet olyan hirtelen halál, baleset, amikor nincs idő ilyen oxigénhiányos hallucinációkra.

Lélek kiszáll a testből, olyan nincs, még amikor állítja is valaki, hogy már felülről látta magát a műtőasztalon, annak is megvan a magyarázata. Pontosan nem emlékszem, de nem turkálok most utána.

febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

"Lélek kiszáll a testből, olyan nincs"

Ez ostoba kijelentés. Ezt objektíven bárki beláthatja...mert NEM TUDOD.

te biztos nem, tehát azt mondhatnád felelőségteljesen, hogy szerinted nincs.

Pontosan ez van pedig. Ezért világít számomra az ostobaságod, és ez nem sértegetés, ténymegállapítás.

febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Össze ne vesszetek már. #6 vagyok, és ez egy vicc akart lenni. De igen, amúgy tényleg még az is lehet, hogy a halálánál végül nem lenne ilyen tapasztalása. Nem vagyok én tévedhetetlen jós.
febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
32%

8.

Ezen az oldalon hány olyan hívőnek szólogattál már be, akik szilárd biztonsággal állítanak, kijelentenek bibliai meséket, fejükben létező Sátánt, Ördögöt, reinkarnációt, bolygóközi utazót?

Nyilván én sem tudhatom biztosra, de miért pont engem kell neked megtalálni, kényszeresen hülyének nézni? Csupán azért, mert véletlenül lehagytam egy szót a végéről: szerintem. De ezt mások is gyakran lehagyják, akik kijelentő módban beszélnek ilyen fórumokon.

Mennyivel okosabbak az áltudományok hívői, spiritiszták, jósok, ezoterikusok, emberi hiszékenység vámszedői?

Egyébként, ahogy telnek az évek, én már egyre biztosabb vagyok benne, hogy nincs titokzatos "felsőbb intelligencia".

Főleg, ahogy olvasom a GyK Ezotéria szekcióját, látom a vakhívők szintjét...

Kár egy másik életben reménykedni, ez van csak szerintem.

febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!