Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tantrikus fiúk, férfiak! Mit...

Tantrikus fiúk, férfiak! Mit tesztek a vőlegénybetegség ellen?

Figyelt kérdés

Vannak olyan tantrikus technikák, amelyek a szexuális vágyat, izgalmat alakítják át mindenfélévé. Ez nyilván összekapcsolódik a magmegtartó szexszel, valamint bizonyos esetekben a szexuális önmegtartóztatással. Ugyanakkor a szexuális izgalmat, ha nem követi ejakuláció, akkor a férfinak vőlegénybetegsége lesz a heréknél, valamint a kismedence tájékán. Borzasztóan fájdalmas tud lenni, különösen ha nagy volt előtte a nemi vágy.


Mit tesztek ellene?



márc. 9. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen ökörségen is csak férfiak tudnak kínlódni... XD Egészségetekre!
márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy képzelt betegség.
márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Spriccelj egy spirituálisat a végén és nem lesz baj.

A magmegtartást meg hagyd meg a mókuskáknak.

márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
46%
Ez egy kártékony dolog, a visszatartás, prosztatagyulladást is kaphatsz tőle. De ha valakinek megéri ilyen marhaságokkal foglalkozni, nem is nagyon tudom sajnálni.
márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Nincs ilyen betegség. A betegség max a fejedben van, de elég súlyos... Inkább szexelj egy jót az asszonnyal!
márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

"Spriccelj egy spirituálisat a végén és nem lesz baj.

A magmegtartást meg hagyd meg a mókuskáknak."


Nem tudom, ki vagy, hol vagy, de ilyen jót rég olvastam, feldobtad a napomat, KÖSZI

márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hogy lenne már képzelt dolog? Ez nagyon is létező... Nekem már rengetegszer volt és épp most is van. Igencsak fájnak a heréim, meg a kismedence tájékán a hasam/hátam is. Magyarán: ahol szaporító szervrendszerem van.
márc. 9. 15:38
 8/16 A kérdező kommentje:

#3.

Az magvesztés, amivel elvesztem azt az energiát is, amit más, értékesebb dolgokban is be tudnék fektetni (például: sportba, tanulásba, meg önfejlesztésbe, csak hogy az ember három részének edzését kiemeljem). Nem véletlen, hogy az ókori görögök is megtiltották a sportolóknak, hogy önkielégítsenek vagy ejakuláljanak.

márc. 9. 15:41
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Majd elmúlik ez a hülyeséged is, ha szerencséd van akkor nagyon hamar.
márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ennek a lényege az, hogy az életerőt nem engedem ki a nagyvilágba, max. a női hüvelybe. Tehát tiltott mindenféle önkielégítés, anál stb. Ha nemi életet élek a párommal (tibeti mondás szerint: megfelelő szervet, megfelelő helyre, megfelelő időben), akkor pedig fejlődés szempontjából az a legkifizetődőbb, ha orgazmus előtt a gátizmokat összeszorítom, a péniszt megszorítom, a lyuk és a here közötti pontot határozottan megnyomom, így a nemi energiát és vágyat nem kifele, hanem testem felső irányába áramoltatom.


Ez a hagyományos tantrikus technika. Bár ma már minden szir-sz@rt kitaláltak nyugaton "tantra" alatt, amit neotantrának nevezünk, és kb. csak süllyedni lehet vele.

márc. 9. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!