Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » ERRE MINDEN FÉRFI TUD VÁLASZOL...

ERRE MINDEN FÉRFI TUD VÁLASZOLNI :Normális dolog ha fáj az ember heréje, ettöl dereka, alhasa, Ha bizonyos ideig nem elégül ki?

Figyelt kérdés
Elmentem ezzel egy urulogushoz aki azt mondta ez egyáltalán nem normális. 3-5 naponta ha nem elégülök ki elöjön. és ez igy van serdülö korom óta. Vannak ismeröseim akik azt mondják ez normális. nem gondolom,h az lenne.ami ki váltja és még hamarabb elöjön az ha egy növel eggyüt vagyok és nem követi aktus.

2014. nov. 17. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, úgy hívják, hogy blue balls:


[link]

2014. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Akkor próbálj meg urológushoz is elmenni, mert az "urulógus", akinél jártál, nem lehetett valami nagy guru... lógus :-D
2014. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normális.

Nekem nincs ilyen.

2014. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocs rosszul írtam. De látod már van aki irja a kék here szindrómát amivel én is tisztában vagyok ,h ilyen van.De szerintem ez nem normális ,h ennyire gyakran.Van olyan aki azt mondja nem is érti miről beszélek.

Kezdek félni ,h valami nagy gond van.

2014. nov. 17. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
A tudat alatti nemi izgalom kiválthatja .Erre gondolhat a doki is . A szervezet akkor is teszi a dolgát ,ha mi nem is akarjuk .
2014. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát mindenki így van és ez teljesen normális?
2014. nov. 17. 19:59
 7/8 anonim válasza:
Igen ez teljesen normális bár nekem ez akkor volt utoljsára amikor nem vertem ki egyből hanem hosszu ideig izgattam és egy idő után fájtak a heréim + még a hasam is és deréktájt. Nem tudom mitől van, de azóta nem szoktam tétovázni ebben a kérdésben és tökéletes állapotban vannak a gojóim.
2014. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Durva.
2016. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!