Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhet olyan, hogy egy házi...

Létezhet olyan, hogy egy házi állat még a halála után is veled marad, vagy csak én bolondultam meg?

Figyelt kérdés
Nincs teljes három hete hogy itt hagyott az egyik tengerimalacom. Semmi különös oka nem volt a halálának egyszerűen csak megöregedett. Az tény ugyan hogy én a halált sosem egy borzalmas és radikális dolog ként fogtam fel és igen csak könnyen elfogadtam az ilyen dolgokat, de most egyáltalán nem érintett meg, mintha semmi változás nem történt volna az életemben és ugyanúgy éreztem magam mint amikor még velem volt. Nem éreztem úgy mintha elveszítettem volna. Egy ideje olyan érzés mintha bolond lennék, teljesen indokolatlanul mindentől rettegek nappal is és a másik malackám viselkedése sem változott meg, pontosan olyan mint amikor együtt éltek. Nyugtalan álmaim vannak és annak ellenére, hogy kipihent vagyok mégsincs semmi energiám. Nem vagyok hozzá értő úgyhogy próbáltam utána járni hogy miért érezhetem magam így de logikus válasz nincs mert nagy trauma nem ért és nem változtak a szokásaim. Az utolsó dolog amire gondolni tudok, hogy valahol itt van velem csak már más formában. Nem értem hogy miért érzek ilyen dolgokat szóval ha van esetleg valaki akinek volt kapacitása végig olvasni ezt a litániát és esetleg van tippje hogy mi segíthet annak előre is köszönöm:D

#Elhunyt szerettek
ápr. 3. 22:18
 1/2 Darius- ***** válasza:
Létezhet. Senki nem tudja mi van a halál után.
ápr. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
ápr. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!