Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt Grazban élő magyaro...

Vannak itt Grazban élő magyarok rajtam kívül? Lenne kedvetek barátkoznii? Elsősorban lányokkal szeretnék baratkozni, de barki johet. 19L

Figyelt kérdés

Az elobb lehet hogy rossz kategóríába tettem fel a kérdést, sorry



Meg ha lehet hasonló korosztállyal, 17-22 korul.



És tényleg csak barátkozni szeretnék, koszonom ha tiszteletben tartod.



Rólam: Szeretem az animéket, horrorfilmeket, illetve az állatokat, van egy cicánk, és szeretnék még orokbefogadni állatot a későbbiekben. Szeretek olvasni is, illetve inni 😂🤣 Hát igen ezen nincs mit szépíteni, jó lenne találni egy hozzám hasonló alkoholistát akit elrángathatok magammal mindenfele, persze cserébe engem is odarángatsz ahova akarsz 😂



febr. 14. 17:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Naaa de kajak senkiii? Miééért? 😭😭
febr. 15. 21:31
 2/6 anonim válasza:
Miért nem barátkozól osztrákokkal?
febr. 25. 19:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Talán azért mert nemntudom a nyelvet? Tanulom a nemetet, de nagyon kezdő vagyok, és az anyanyelvemen beszélő barátokat szeretnék. Mert egy szót se értek a német pampogásból.
febr. 27. 19:38
 4/6 anonim válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor soha sem fogod megtanulni a németet.
márc. 3. 15:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja te nyilván jobban tudod. Jelenleg is intenzív nyelvkurzuson vagyok egy nyelvsuliba, most A2 szinten tudok, de TANULOK. de mire anyanyelvi szinten megtanulom, az sok év. 🖕🖕
márc. 3. 20:22
 6/6 anonim válasza:

Nem kell ahhoz anyanyelvi szint, hogy barátkozz másokkal xd.

Nagyon kedves kisugárzásod van, nem csodálom ha nem is lesznek barátaid.

márc. 5. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!