Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Minek születtem ide, ha...

Minek születtem ide, ha kilátástalanság az életem és semmi értelme nincs?

Figyelt kérdés
Se munkám se pénzem. Jelenleg anyám tart el. Nem elég hogy semmi nincs csak kilátástalanság de még teher is vagyok. Már mindenféle munkát próbáltam amire azt mondják hogy a hülyének is megy de azzal se boldogultam hosszú távon. Sajnos iskolákkal is problémák voltak csak. Egyszerűen nem vagyok okos így az egész élet csak egy probléma. Gyakorlatilag nem ér semmit az egész. Ha valóban van isten és van karma vagy bármi akkor ezt én mivel érdemeltem ki? Valami szörny voltam előző életemben vagy mi? Kérdem én miért van az hogy más okos meg ilyen meg olyan tehetség nekem meg semmi? Nem hiszem hogy sokáig lesz még türelmem ehhez az élethez.

ápr. 30. 11:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem lehet tudni, hogy ki mit hoz le magával és mit kell megélni vagy megszenvedni. Sok-sok éves küzdelem után én úgy vélekedek, hogy ki kellett állnom helyzeteket vagy próbatételeket. Ettől lettem több és erősebb.
ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Lilluci27 ***** válasza:
18%
Biztos hogy van valami értelme csak meg kell talalnod
máj. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Tanulj meg arabul, vegyél pár márkás melegítőt és cipőt, dobd el az irataid, és a németek majd ingyen eltartanak, csak mondd hogy menekült vagy!
máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
38%
Nem jó,ha hibáztatod magad bármi miatt is. Az élet szenvedés,ez tény. De nem min érdemeljük meg,hogy szenvedjünk,hanem sokaknak így alakul.
máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#15 Nem ide illik ez a vicceskedés, de viccnek nagyon jó, gondolom annak szántad.
máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, természetesen a 13-asnak írtam az előző hozzászólást.
máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!