Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Asztrálutazáshoz milyen, ,...

Asztrálutazáshoz milyen, , körülmények" kellenek?

Figyelt kérdés
Sokat utánaolvastam, igazából ezt is elolvastam, de mi van, ha nem tudom megteremteni pl. a csöndet? Azzal van problémám, hogy olyan helyen lakok, ahol nincs olyan perc, ahol ne menne el legalább egy autó, szóval nagyon zajos környék, ha esetleg fülhallgatóval zenét hallgatnék, ami nyugtató, akkor sikerülne? Az nem zavarna közbe?
2010. nov. 8. 20:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Értelmes kommenteket, ha kérhetném..:)
2010. nov. 8. 20:58
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy tudom, ahhoz nagyon magas színtet kell elérni meditációkor. Erre csak a Tibeti tanítómeterek és a lámák képesek. De ne bérelj kengurút.:)
2010. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Olyanok is vannak, akik nem gyakorolnak, és egyből sikerült nekik, persze nem úgy, hogy tudatosan tették volna... egy ismerősöm (13 éves csak) beszámolt az utazásairól, leírta, neki mennyi idő volt, egyébként 2 hét, és 6-szor próbálkozott. Azóta már nagyon belejött.
2010. nov. 8. 21:19
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

az az igazság hogy bárki kifejlesztheti.

néz utána :)

2010. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
13 éves ismerősödnek add elő Te is, hogy nagyon belejöttél, fantasztikus asztrálutazásokon veszel rész. Utazol a bolygók között és óriási szeretetet érzel az egész emberiség iránt, és feléd is árad az univerzum ereje és szeretete. S ha ő naponta utazik, Te utazz naponta kétszer! Mibe kerül ez Neked? Ingyen van!
2010. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Erre csak a Tibeti tanítómeterek és a lámák képesek."


tudtam én, hogy a láma nem csak köpni tud, hanem asztrálutazni is

2010. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

bérelj lámát és utaz rajta xD

bocs nem hagyhattam ki xD

2010. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez a sok gyökér ebben a témakörben mi a szart akar? Az első olvasni se tud, a többi meg arra élvezz, hogy "láma" ha-ha tényleg vicces.:)


Aki nem tudja mit jelent inkább guglizza le...:D

2010. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
A lámaugrókenguru vagyok! Én is csak attól a mestertől tudom, aki évente kétszer kiutazik Tibetbe, és egy hónapig meditál közöttük.
2010. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Tapasztalatom szerint ez teljesen független a körülményektől.Felénk is viszonylag zajos a környék,mégis volt részem asztrál utazásban többször is.

Talán a tudati,testi -lelki állapottól függhet.

Nem fog függeni attól,hogy hallgatsz-e zenét.De egyébként szándékosan eléggé nehéz összehozni az asztrál utazást.

Nálam inkább az a módszer vált be,hogy napközben sokszor gondoltam arra,hogy szeretnék testen kívüli élményt,és a kívánságom 1-2 napon belül teljesült.

2010. nov. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!