Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teherbe estem ilyen körülménye...

Teherbe estem ilyen körülmények között. (? ) Ti vállalnátok a babát?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolatomnak lett vége, lassan közel egy éve.

A szakítás után nem sokkal megismerkedtem egy fiúval, akivel nagyon megkedveltük egymást, de sokáig nem olyan erős kompromisszumokon alapult a kapcsolatunk, mint az előző párommal, mégis mindig egymás mellett kötöttünk ki.

Védekezés mellett teherbe estem, tegnap csináltam tesztet, holnap megyek a nőgyógyászomhoz. A párom szeretné megtartani, szeretne családot, jól keres és a szülei is minden támogatásukról biztosítottak.

Én még sem tudom mit tegyek... Abortusz ellenes vagyok, de most nagyon megijedtem és túl fiatalnak tartom magam 23 évesen arra, hogy ilyen szinten elköteleződjek. Az anyai ösztönök viszont már most megszólaltak bennem. Mit tennétek a helyemben?


2011. okt. 26. 14:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
53%
Nem vállalnám.
2011. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim válasza:
72%
Ha tudsz biztosítani a babának békés, nyugodj, szerető környezetet, akkor tarts meg.
2011. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
61%
megtartanám.
2011. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nyugodtan, amire majd megszületik az a picurka, teljesen érettnek fogod magad érezni:)Ha nem segít, akkor abba gondolj bele, hogy ha 23évvel ezelőtt anyukád sem vállalt volna, akkor ma nem élnél.
2011. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
37%
Egyértelmű igen,de azért várd meg,mit mond az orvos.Amíg ő nem mondja ki a terhességet,kár görcsölni.
2011. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
70%

Van lakásod és megtakarításod?

Az 1 dolog,h most azt mondja,segíteni fog.....

2011. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
55%
Én elvetetném!
2011. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
74%
Semmit nem írtál, ami támpontot adhatna. A babát neked kell vállalnod, akár van apa, akár nincs, mert 99%-ban TE fogod nevelni. Apuka leléphet bármikor, főleg, ha ennyire zűrös a kapcsolat. A lényeg: te és a te szüleid tudjátok felnevelni, legyen hová hazavinned és nem tudom, jól fizet-e a munkád, de az anyai ösztönből nem lehet felnevelni, kell a pénz is.
2011. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan idegen, kívülálló emberektől várod a megoldást?

Ezt Neked kell felvállalnod.A Te életed.

2011. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
65%

Az eszemmel nem, de ha nagyon vágynék erre a gyerekre, akkor igen. Nekem is volt abortuszom, én azért nem tartottam meg, mert NEM akartam gyereket. Mindig ennek kell lennie a fő szempontnak, hogy a szíveddel akarod-e, mert ha igen, és józan megfontolásból elveteted, életed végéig ezen fogsz bánkódni, sok ilyenről tudok a környezetemben.


25 N

2011. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!