Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon előző élet volt ez?

Vajon előző élet volt ez?

Figyelt kérdés

Egészen relaxált állapotban vezetett előző élet regresszióm volt.Kétszer is.

Mindkét esetben bizonytalan vagyok.de mindkét esetben ugyanaz az ember voltam.Láttam a kinézetet,beugrottak évszámok ,helyszinek.

Én bár hiszek az ilyesmiben és azért csináltam,de valahogy nem tudom eldönteni hogy képzelgés vagy valóság.


Kérem,hogy akik az ilyesmit hülyeségnek tartsák-ne is válaszoljanak!


2011. febr. 22. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de engem is nagyon érdekel az ilyesmi. Hogyan lehet ezt az állapotot elérni?
2011. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Előzőnek:

Bár én egyszer voltam egy hipnotizörnél ő nem tudta ezt az állapotot elérni velem,amit én egy hanganyag kapcsán,bár tuni kell angolul ,de jobbat nem találtam,pedig kerestem!

Némi gyakorlással már hanganyag sem kell...

2011. febr. 22. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt biztosra sosem lehet megmondani, az elménk néha meg tud tréfálni minket, ilyen az emberi természet.

Bár, ha már évszámok, és helyszínek is beugrottak, akkor jó kiindulópont lehet, megpróbálhatsz utána járni, hátha találsz valami infót, ami alá támaszthatja. Tudom, azért nem egyszerű X évvel ezelőtti dolgokat ellenőrizni, de a látomás/képzelgés nem bizonyítja be, hogy valóban egy előző életed képei ugrottak be.

2011. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ilyen regressziós hipnózist csak valamilyen gyógyítási - lelki vagy agyi vagy testi - gyógyítás céljából szabad létrohozni. Akik igazán értenek hozzá, azok tudják ezt és be is tartják. Akit csak érdekesség, kíváncsiság, stb vezet, és a hipnotizőr elvállalja, feltehetőleg nem igazi szakember. Tehát az a kérdés, te miért kérted. Ha gyógyításról van szó, akkor elhiheted.
2011. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint írták, regressziós hipnózis során lehet elérni ezt az állapotot, megfelelő szakember segítségével. Szabolcs és Pest megyében ismerek két ilyet akik megbízhatóak, máshol sajnos nem. És tényleg nem érdemes csak úgy kíváncsiságból elmenni, ismerek embert akinek az egész életét megváltoztatta egy-egy ilyen tapasztalás. Én elég rég óta foglalkozol okkultizmussal és meditációs technikákkal, valószínüleg több élet óta is, de még sem tudtam eddig magam rávenni, hogy elmenjek egy ilyenre.


Marivs

2011. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!