Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes akarok lenni vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes akarok lenni vajon megtalálom az igazit valaha is? Vagy jobb ha soha nem leszek szerelmes mert jobb egyedül az élet, hiányzik valaki, de vajon ki. :/ bocsi mindenkitől de éreztem ezt ki kell írjam

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy jobb lenne egyedül leélni egy életet, de örökké tartó szerelem sincs... nincs jó megoldás, csak kevésbé rossz
2011. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna,dettó ugyanígy érzek,másfél éve volt egy kapcsolatom,ami nem nagyon működött,tehát nem vagyok egy nagy nőfaló,annak ellenére,ahogy kinézek.Ha valaki úgy gondolja(lány) hogy igaz társat szeretne,az írhat bátran.

21f

2011. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez aranyos :)

Hidd el jó pár millióan vannak így, és nem tudom hány éves vagy, de biztosan találsz magadnak valakit, ha nyitott szemmel jársz! Fel a fejjel, nem kell nagyon rágörcsölni a témára. Élvezd az életed, tedd hasznossá magad, az pedig teljesen természetes, hogy hiányzik valaki. Ez csak azt mutatja, hogy némi érző szív is szorult beléd :P


16/f

2011. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16/f nagyon megtetszett ez a hozzászólásod. Szívesen megismernélek. 15/L
2011. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem a szituációt.

Azt érzed, hogy nem vagy ,,kerek", mintha valamit még keresnél és valami hiányzik. Olyasmit érzel, amit úgy tudnám megfogalmazni, hogy sokan látnak, de senki nem ismer, úgy igazából. Pont az a személy hiányzik, aki tényleg ismerne. Aki mellett mernél önmagad lenni és aki olyannak fogadna el, amilyen tényleg vagy és nem akarna megváltoztatni, de akinek te jelenthetnéd a világ közepét.

Röviden és tömören hiányzik valaki.

21 l

2011. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!