Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek abban hogy ha vmelyik...

Hisztek abban hogy ha vmelyik szeretted, barátod meghalt, akkor ő fentről továbbra is figyel téged és lát? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem
2011. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
jo lenne ha igy lenne de en sem hiszek benne
2011. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Wayolett válasza:
25%
szerintem nincsen ilyen bár én abban hiszek h. másik testben újjászületünk..
2011. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Hogy látnak e vagy sem,nem tudom,de ha közel álltatok egymáshoz,akkor figyelemmel kíséri a sorsodat.Figyeld az álmaidat!Ha bajban vagy figyelmeztet,segít.
2011. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Van ilyen szerintem is, de nem törvényszerű mindenkinél. Vannak akik sokáig "ragaszkodnak" a földhöz, hozzátartozóikhoz... úgy értem, miután a testük meghalt.
2011. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2011. márc. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Remélem nem, mert pl. szarás vagy matyizás közben is láthatna az felettébb ciki lenne.
2011. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Egy ajto itt bezarult es egy masik ajton kellett atlepnie!

Nem hiszem azt, hogy az elhunyt lelkeknek ez lenne a feladata, s nem is lenne ertelme.

Aki eltavozott, az elment!

2011. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem. Csak az itt maradtak nem akarnak az eltávozásába beletörődni! Ezért képzelik be maguknak,hogy továbbra is itt van velük a szerettük.
2011. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A gyász napjaiban volt már, hogy ilyennel nyugtattam magam.

Segített a fájdalom elviselésében, elnyomta a negatív gondolatokat.

Ez pont elég szerintem. Nem kell egy ilyen helyzetben csodát várni, elég ha kicsit megnyugszol és nagyobb lelki sérülés nélkül megéled az eseményt. Nem kell nagyon túlmisztifikálni a túlvilág dolgot, mert a végén tényleg nem tudod elengedni az illetőt. Arra jók az ilyen elméletek, hogy méltó helyükre kerüljenek az emlékek és az élet folytatódhasson viszonylag normális módon.

2011. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!