Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha továbbra sem fekszem le a...

Ha továbbra sem fekszem le a feleségemmel, valóban jogosan fog elválni tőlem?

Figyelt kérdés
A feleségem pontosan öt hónapja, nagyon csúnyán viselkedik, eltűnik napokra, hazudozik, ha megpróbálom megbeszélni a dolgokat, vagy rászólok, akkor kinevet, ha egy kicsit jobban felemelem a hangom, ugyan úgy kinevet, amitől én csak még idegesebb leszek. Megaláz mások előtt, ha elmegyünk valahova, ha pedig azt mondom, hogy szakítani szeretnék, mert szerintem ez nem normális egy párkapcsolatban, házasságban, akkor ígérget, elmondja, hogy mennyire szeret, hogy velem képzeli el az életet, és mostantól majd mindent megtesz értem. Ilyenkor ez igaz is, körülbelül három, négy napig, aztán kezdődik előröl. Ezekben a napokban, Ő folyton le akar feküdni velem, mondja, hogy kíván engem, hogy hiányzik neki a szex, én viszont képtelen vagyok hozzá érni, szomorú vagyok, csalódott, ideges, és nem tudok eltekinteni azoktól a dolgoktól, amiket pár napja csinált, ilyenkor felháborodik, ordít, először azzal, hogy akkor keres olyat mellém, aki kielégíti, másodszor pedig válással fenyeget. Jogosan akar elválni Tőlem?
2011. okt. 28. 19:09
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
76%

Te akarhatnál jogosan elválni.

És én inkább azon vagyok meglepve, hogy te nem csaltad meg eddig. Tökéletesen meg tudnám érteni.

2011. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem mindkettők érdeke a válás lenne. Így nem lehet együtt élni.
2011. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
68%
Úgyis el akartad hagyni, nem? Ilyen sokat számít, hogy ki dob ki kit:
2011. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Én nem akartam elhagyni, de van, hogy betelik a pohár, mikor napokig nem tudok róla semmit, aztán hazajön hazudozik, és még a képembe is röhög, kétségbe vagyok esve, persze, hogy dobálózom a szakítással..
2011. okt. 28. 19:23
 5/45 anonim ***** válasza:
77%

Melyik volt először , az ő viselkedés megváltozása, vagy az, hogy ő szeretne valamit, te tudsz róla nem adod meg, és amiatt ilyen.

Lehet azért csinálja, hogy féltékennyé tegyen, hátha kap akkor valamit, a többi részt pedig mérgében csinálja mert nem kap semmit.


Ha ilyen veled és valóban nincs oka, akkor szerintem neked kellene elválni tőle, ha meg te vagy vele olyan, hogy nem elégíted ki, akkor elválhat ő tőled.

Beszéljetek ki mit akar, hátha kitisztul a kép, és aszerint léptek.

2011. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
70%
Akkor is szívességet tenne, ha megszabadítana magától.
2011. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
96%

Tök mindegy mi az oka, nem tudom ki nézné el, hogy nyilvánosan megalázzák meg hogy napokra lelépnek.

Akármit is tett a kérdező így nem lehet viselkedni.

2011. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Semmit nem csináltam, 1 éve vagyunk házasok, 5 hónapja kezdte ezt, minden előzmény nélkül, először a hazudozást, aztán a többit..
2011. okt. 28. 19:27
 9/45 anonim ***** válasza:
88%
Gyereketek van? Hány évesek vagytok?
2011. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekünk, de mikor szakítani akarok, mindig arról beszél, hogy gondoljak arra, milyen jó lesz együtt nevelgetni Őket, milyen nagy boldogság van abban. Ezzel hat is rám, mert nagyon szeretnék már gyerekeket. Ő 24 éves, én 28 vagyok.
2011. okt. 28. 19:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!