Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az állatoknak és az értelmi...

Az állatoknak és az értelmi fogyatékosoknak van karmája?

Figyelt kérdés
Ha nem ''tudatosan'' cselekednek, akkor felelősségre vonhatók a tetteikért?
2011. márc. 14. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az állatoknak nincs.A fogyatékosoknak igen.Lehet, hogy épp az a karmája,hogy fogyi szegény.
2011. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És vajon az állatok között is vannak értelmi fogyatékosok? Azt honnan lehet észrevenni?
2011. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenkinek van.
2011. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

21:20

A Family Guy egyik részében Peter vett egy értelmi fogyatékos lovat XD

Elsőnek: lehet hogy van benne valami, de akkor a fogyatékos hogyan javíthatja a karmáját? Akkor onnan ő a nirvánába juthat, vagy csak feleslegesen elpocsékolt x évet? És ha az ember lelke állatban is reinkarnálódhat, akkor lehet karmája nem? Ha nem akkor miért?

2011. márc. 14. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem, de némely állatoknak van karma, a macskaféléknek például behúzható, de vannak amelyek nem tudják behúzni, és a nyomaik alapján ezáltal meg lehet különböztetni őket. Sok értelmi fogyatékos nem tudja használni az ollót, ezért nekik is előbb utóbb karma lesz, ugyanakkor akik mellett gondozó van nekik nincs karmájuk.

Tehát egyesek karma áthat mindent:):):):)

2011. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nem volt túl értelmes, de azért jót derültem rajta köszi :D
2011. márc. 14. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

a fogyinak az az karmája hogy fogyi ebben az életében. Ha "letöltötte a büntetését" akkor folytathatja kövi életében az életútját. De csak gondolj bele, egy csomó beteg ember akkor kezd el érdeklődni a Valóság iránt, amikor valami tragédia vagy betegség éri. Szóval még a rossz karma is közelebb viszi őket a Valósághoz.

fú remélem érthető volt :)

2011. márc. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz az az elmélet,hogy születésünk előtt,mi magunk tervezzük meg földi életünket,akkor lehetséges,hogy a fogyatékos önként vállalta ezt az életutat azért,hogy másokat tanítson.Természetesen,az ő lelke is fejlődik, annak ellenére, hogy fogyatékos, a lélek azért még tapasztal és fejlődik ezáltal.

Ember biztosan nem reinkarnálódik állatként és állat sem emberként.Egyébként,mi értelme lenne annak?A léleknek az a célja ,hogy egyre feljebb fejlődjön,emelkedjen.Ezért is nem hinném,hogy az ember későbbi életében állat lehet.

2011. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még valami:Az állatnak szerintem azért nincs karmája,mert még ha rosszat is tesz,azt nem direkt,gonoszságból teszi,tehát nincs szüksége arra, hogy karma által fejlődjön, tanuljon.
2011. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 homo ludensz ***** válasza:
100%
Nekem például időbe telt míg rájöttem hogy a testi hibás vagy az értelmi fogyatékos akkor is ledolgozik valami adósságot karmikusan ha fel sem tudja fogni.
2011. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!