Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek abban, hogyha egy...

Hisztek abban, hogyha egy problémára, nehézségre nem sikerül megoldást találnunk, következő életeinkben mindaddig elő fog jönni, míg meg nem oldjuk?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 14:19
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
66%
Nem. Nincsenek következő életek. Vagy ebben az életben oldod meg a problémáidat, vagy nem lesznek megoldva. Kellemetlennek tűnhet, de a természet már csak ilyen.
2011. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha létezik reinkarnáció, akkor ez így van. Sajnos nem tudom létezik-e, szeretnék benne hinni, de mindig feljebb kerekedik a "nem tök mindegy? egyszer élek" gondolat :)
2011. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
én hiszek benne, az élet célja a fejlődés amit karmikus feladatokon keresztűl (is) valósul meg, amit nem sikerül rögtön megoldani az karmikus adossággá válik, és ez mindaddig visszahat rád amíg meg nem oldod. ezek akár napokkal, hetekkel, hónapokkal, évekkel vagy életekkel késöbb is visszajöhetnek.
2011. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon kényelmes megoldás ebben hinni! Ha valamit nem tudok megoldani,akkor majd a következőben megoldom! Ahelyett,hogy tennék valamit a megoldás érdekében!
2011. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Hiszek.Aki hiz a reinkarnációban,és a lélek létezésében az ebben is hisz. Az élet célja a fejlödés,okosodás,tudásunk javítása,és amit itt nem tudunk elérni,azt talán következö létünkben majd elérjük.
2011. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket :)


Hát szerintem meg épphogy nem kényelmes. Nem dughatod homokba a fejed, nem menekülhetsz el a problémád elől, mert úgyis "utolér". Még ha megölöd magad, akkor sem menekülhetsz el.

2011. ápr. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!