Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokfájásra, nyelési nehézség...

Torokfájásra, nyelési nehézségre melyik a legjobb fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
Cataflamot próbáltam, de mint ha semmit nem vettem volna be...
2010. dec. 22. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szopogass mellé Septofort tablattázt.3x4x naponta.

A Cataflam nem erre való kimondottan.

2010. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szopogass strepsils plusszt,mert abba van fájdalomcsillapito.Amúgy tegnap majd be tojdtam ugy fjt a torkom,megettem egy almát és a szendokhoz egy fél lilahagymát,egész nap amikor fájt ettem világoskék negrot és mára elmulott.Van ilyen homeopátiás szer is.

[link]

[link]

2010. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Strepsils plus se ér semmit, ugyanúgy fáj tőle, így még sose fájt.
2010. dec. 22. 16:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre valami olyan kellene, ami csillapítja a fájdalmat.
2010. dec. 22. 16:58
 5/7 Kriszti83 ***** válasza:
Egy kanál mézbe tegyél 1 gerezd reszelt fokhagymát-nekem bevállt.
2010. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A torok és a mandulagyulladás okozója a streptococcus, amit leghatásosabban a citrus származékokkal lehet elpusztítani.

Vegyél 100 százalékos citromolajat a gyógyszertárban. Abből cseppent 3-4 cseppet egy kockacukorra, és szopogasd el. Utána jó egy órán keresztül ne egyél-igyál semmit, hogy legyen ideje az anyagnak hatni.Kipróbált bevált módszer.

Az olajvásárlásnál vigyázz nehogy aromalámpába való citromolajat adjanak, mert az nem ér semmit !!!!!

2010. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Múlt éjjel nem tudtam aludni miatta, enni sem nagyon, még inni is csak nagyon nehezen tudok, annyira fáj, volt már párszor torokgyulladásom, sose fájt ennyire és mindig hamar elmúlt, ezért nem mentem most se dokihoz.


Mi tévő legyek? Lehet, hogy valami komolyabb bajom van?

2010. dec. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!