Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi is az a karmikus szerelem,...

SSmile kérdése:

Mi is az a karmikus szerelem, mik a véleményetek róla, tapasztalatok, ez jó vagy inkább rossz, feladatok egymással? .

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valami karmikus, nem jelenti azt hogy jó vagy rossz. A karmikus kapcsolatok irányára csak következtetni lehet. Nagyon nagyon leegyszerűsítve: Vagy közösen van feladatotok, vagy egymással. A második esetben is két lehetőség van. Vagy te "ártottál" neki, vagy Ő neked, ezért most egyenlíteni kell. Jól írtad a kérdésben ezek "feladatokat" jelentenek, semmi többet. Azt hogy jó vagy rossz, az is meghatározza milyen távlatból és szempontból értékeled. Pl: lehet valamit rossz átélni, de a fejlődésedben a legnagyobb hullámot indítja el, és akár fordítva is.


Remélem segítettem

2011. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen jó, mert tanulsz általa.


Akkor is tanulsz, ha a kapcsolat pillanatnyilag nagyon rossz.


Például van egy nő, akinek agresszív a párja, de valahogy nem tud elszakadni tőle. Vagy mindig ilyeneket választ. Ilyenkor meg kell nézni, miért kötődik ehhez az emberhez, mi az a rossz program, ami van a lelkében, amiért ilyenek a kapcsolatai. Így megismeri önmagát, és több lesz ezáltal. Így talán lesz bátorsága kilépni a kapcsolatból.

Ilyenkor azt lehet mondani, hogy a férfi azért volt a nő életében, hogy a nő tanulja meg megvédeni magát és értékelni magát, hogy tanulja meg, hogy az emberi méltóságot semmiért sem szabad feladni.


Tehát a kapcsolat rossz volt, de mégis jó, mert a nő fejlődött általa.

Egy példát írtam, nem általánosságban, de remélem érted, hogy mit akartam kifejezni.

2011. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Igen értettem, és hasznos volt!


Én igazából beszéltem valakivel..aki azt mondta, hogy ez a kapcsolat ami éppen alakuló félben van, ez karmikus és, hogy feladatunk van egymással..de ahogy elmesélitek ezt, nem tudom hová tenni..hogy akkor most bejönnek az ilyen gyerekes kérdéseim..tehát akkor nem is azért lennénk együtt és szeretnénk egymást mert így alakult, és nagy szerelem, hanem mert feladatunk van egymással?? Ezek szerint örök szerelem sincs, vagy legalábbis nem jó ? És csak addig szólna a kapcsolat amíg nem oldjuk meg a közös feladatot? Ez engem picit kiábrándít...:(

2011. ápr. 22. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző válaszoló vagyok.

Szerintem először is ne hidd el feltétlenül ezt a "karmikus szerelmet". Lehet, hogy az, lehet, hogy nem.

Elvégre ezt is csak egy ember mondta neked, ő is tévedhet.

És ez lehet jó is, nem csak rossz.


Ne foglalkozz ezzel, attól, hogy esetleg így is van attól még ez SZERELEM!

Érted?


Meg fogod látni, hogy miért van a szerelmed az életedben.

De ezt csak úgy tudod meg, ha belemész a kapcsolatba.

Az is lehet, hogy azért találkoztatok, mert vele tanulod meg, hogy milyen is az igazi szerelem.


Úgyhogy vágj bele, és kívánom, hogy legyetek nagyon boldogok!

2011. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen így van:) ő is csak egy ember!! Viszont sok dolgot mondott már nekem...és mindig igaza volt:)..


Nagyon köszönöm, ezzel, hogy lehet azért vagyunk, hogy megtanítsa milyen az igazi szerelem, ez most felvidított!! Erre nem is gondoltam!! Még egyszer nagyon szépen köszönöm! :)

2011. ápr. 22. 12:23
 6/6 Milus888 válasza:
Na itt egy negatív tapasztalat: Volt barátommal megőrjítettük egymást 5 hónapig.Szakítani próbáltam többször de nem ment. Végül valahányadik szakítás után egyből visszament az exéhez viszont a viszonyunk nem szakadt meg. Minden erőmmel azon voltam hogy továbblépjek, de nem tudtam, ahogyan ő sem. Találkozunk hetente legalább egyszer. Ennek kb. 9 hónapja
2012. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!