Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért múlik el egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlik el egy olyan kapcsolatban a szerelem amibe semmi sem rossz?

Figyelt kérdés
Pár hónapja járok egy lánnyal és pár napja közölte hogy már nem szerelmes belém. Ez miért lehet, hiszen nem veszekedtünk, én voltam neki az első igazi. Egyszerűen minden perc amit együtt töltöttünk tökéletes volt. Örülnék ha olyanok írnának akik tapasztalatból is tudnak beszélni.
2011. okt. 31. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Túl tökéletes volt... lehet kicsit unalmas is!
2011. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen mindig jó = unalmas. Hanem inkább nem is volt az olyan jó mint látszik. Csak talán épp hogy semmi negatívumot nem beszéltek meg, ez így maradt, azt így meg rossz volt. Meg bebeszélte magának hogy áh úgyse értené meg és úgy lett vége hogy meg se próbálta.
2011. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

mert az emberek és az érzések változnak...

nekünk se volt semmi rossza kapcsolatunkban a barátommal (néha összevesztünk, de ennyi, az első kisebb vita is kb. 3 hónap után volt) tökéletesen megértettük egymást meg minden nagyon jó volt aztán közölte velem hogy ő most egyedül akar lenni. és ennyi :) sajnos nem tudsz mit tenni, én is szenvedtem

2011. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Azért mert a nők eredendően mind ribancok valamilyen szinten és egy idő után kiéheznek. Ahhoz hogy sikeresen megtartsa magának a pasi a nőt, ahhoz mindig ki kell elégítenie a ribancot abban a nőben. Úgy kell kezelni néha mint egy ócska krvát, mert a nők szeretik azt, ki többet, ki kevesebbet. Nem árt néha erőszakosnak lenni.
2011. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem volt szerelmes, ilyen egyszerű.
2011. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem volt igazi szerelem. Csak megkivanas, kivancsisag vagy nem tudom mi.
2011. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sikoltó ***** válasza:
82%

Ennek az az oka hogy a romantikus-nyálas maszlagot lehámozva a szerelem egy biokémiai folyamat, ami ennél fogva múlandó.


A szerelem-érzet akkor lép fel ha a tested úgy gondolja h egy utód felnevelésére teljesen alkalmas egyét talált (mint a szex-ösztön csak erősebb szint) ez meg max 1-1 utód felnevelési időszaáig tarthat (6 év) de valójában eddig se tart ki többnyire.

Persze va hogy sokáig szerelmesek, de olyankor valójában többször szeretnek egymásba eltérő időpontokban ezért hullámzik minden kapcsoalt a barátság és a vad szerelem közt

2011. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Minden kémiát meg egyéb dolgokat félretéve egy kicsit, az ember attól ember hogy irányítani tudja és meg tudja változtatni agyi folyamatait. A tudatos ember biokémiai folyamatait is egy bizonyos fokig irányítani képes.
2011. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert a szerelem nem abból áll hogy valami "semmi rossz". Egy rendes kapcsolat nem zökkenő mentes, vele járnak a jó és a rossz dolgok is. Nekem is volt ilyen kapcsolatom a tiniként, aztán közölte velem a lányka hogy túlságosan biztonságban érzi magát mellettem...

Beletellett egy időbe mire rájöttem ez mit jelent, pedig egyszerűen annyit hogy unalmas vagyok. Szerintem nálad is hasonló a baj, a konfliktusok néha nagyon is serkentő hatással tudnak lenni egy kapcsolatra.

2011. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

csak el akarta veszíteni a szüzességét,meg kicsit gyakorolni.

eszköz voltál valószínűleg.

nincs ezzel semmi baj,ha már az elején felismered ezt,sok ilyen csaj van,aki ebben a formában akarja elveszíteni.

csak ugye te nem ismerted fel és összetörte a szíved.

2011. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!