Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha meghalna minden és mindenki...

Ha meghalna minden és mindenki, mondjuk elpusztul a bolygónk. Akkor is reinkarnálódnánk?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy? Mert ha nincs hova akkor elég nehéz lenne elképzelni
2011. ápr. 26. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy párhuzamos világba, vagy más bolygókra.
2011. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
így se reinkarnálódunk:)
2011. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd el a tényt, hogy meghalsz és max. a földbe kerülsz a kukacok közé, vagy egy sötét urnába, és nem fogsz reinkarnálódni meg semmi ilyesmi...
2011. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik bolygón, ami hasonlít az itteni körülményekhez! Pont elég nagy az univerzum, hogy még legyen egy pár életképes bolygó benne.:)
2011. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már nem reinkarnálódunk amúgy se.
2011. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

de basszus milyen Sz@r lenne hogy meghalsz és nem történik semmi.

hát el se lehet képzelni ezt az embernek :O

2011. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod, valójában az se biztos, hogy létezik ez a bolygó, és a világegyetem. Hisz a legtöbb dolog az agy képességeihez mérten épül körénk, de minden más a lélekre épül. Ha a halál stadiumába kerülünk, az agyunkal együtt szünik meg a világ, és rájövünk, hogy az egész Föld meg a Világegyetem csak az agyunk szüleménye volt, egy eszköz, hogy éljünk ebben világban.
2011. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
majd ufok leszünk
2011. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem igen is van élet a halál után is igaz lehet hogy nem olyan amit mi az agyunkkal eltudunk képzelni hanem valami egészen más mert szerintem a földbe a kukacok közé csak a testünket teszik de a lelkünk kiszáll a testből akkor amikor meghalunk és azt hogy a lelkünk hová megy utánna azt senki sem tudja lehet, hogy itt marad lehet hogy másik emberbe költözik de még az is lehet hogy meghal a testünkkel és a személyiségünkkel együtt.
2011. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!