Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi ennek az egésznek az értelme?

Mi ennek az egésznek az értelme?

Figyelt kérdés
rengeteget gondolkodok mostanában az élet nagy dolgairól...én nagyon bízom benne hogy valami van a halál utána, vagyis inkább úgy mondom valaminek kell lennie...egy pár apróság amikről elmélkedni szoktam..azt mondták az univerzum egy gázfelhőből alakult..de akkor az a gázfelhő hol volt? nagyon sok ilyen kérdésem lenne..de szerintem ezekre senki nem tud "igaz" választ adni..remélem azért ti megpróbáljátok..:)
2011. jún. 7. 21:16
1 2 3 4 5
 1/43 Tom Benko ***** válasza:
Az univerzum egy pontból alakult ki. A halál után nem tudni, mi van, még senki nem tudta elmesélni. További kérdéseidet inkább a tudományos topikban tedd fel, ott több értelmes választ is kaphatsz.
2011. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:

Én ezen már elmélázgattam, már túl vagyok rajta. :) De amúgy érdekes téma. Én szívesen beszélgetek veled róla, akár itt gyakorin is. :)


De amúgy nem tudom a választ a kérdésedre... Gázfelhő. Annak is keletkeznie kellett valamiből, mert gáz szerintem magától nem fog keletkezni... Fel foghatatlan... És ha van Isten, akkor ő "hogy lett", vagy honnan lett? hmm. :)

2011. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
igen...az előtted szóló azt irta hogy egy pontból keletkezett..miaz hogy egy pontból keletkezik egy univerzum? mi volt az a pont?meg azt állítják, hogy tágul az univerzum...hova tágul? mivan körülötte? annyira idegesitenek az ilyenek..:D
2011. jún. 7. 21:37
 4/43 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondolkoztam valamelyik nap, hogy mi van az univerzumon túl? és azon túl?? és mi az hogy végtelen? és miért élünk? mármint ok vannak napi meg élet célok, de úgyis meghal mindenki a föld is elpusztul akkor minek vagyunk mégis itt? stb. stb. stb.ezer ilyen kérdésem lenne...
2011. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
én azt hiszem, hogy itt erre most nem fogunk válaszokat kapni..:D de azért néha jó ilyeneken rágódni pár jó sör meg cigi mellett..:D
2011. jún. 7. 21:51
 6/43 anonim ***** válasza:

Előző:

Nincs célja. Mi csupán sok sok sok sok véletlenből alakultunk ki...

2011. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
azért itt akkor rengeteg véletlenről lenne szó..:)
2011. jún. 7. 21:55
 8/43 anonim ***** válasza:
Nem tudom én néha a szívem mélyén érzem hogy mégis csak van értelme hogy itt vagyunk, csak nem tudjuk felfogni ezzel a kis emberi aggyal, hogy mi... mintha valami lenne rajtunk túl, hát remélem van is:)
2011. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

S arra gondoltál már, hogy az amit te megtapasztalsz, mint fizikai megnyilvánulást, az valójában csak mentális(amúgy az, ami közvetlenül a tudatodnak jelenik meg, lásd álom), és nincsen az elmén kívül esően semmiféle anyag, hanem egyetlen mindentudó Elme az, ami levetíti a világot, vagyis a világról a jel nem kívülről, hanem belülről érkezik, és az emberi elme azért nem "látja" ezt az Elmét, mert ahhoz előbb meg kéne szabadulni ez a bizonyos Elme által fenntartott világ illúziójától?


bocsi másik kérdéshez is ugyanezt a választ írtam, bízom benne érdekesnek találod majd, mivel ekkor megtudhatod, hogy az anyagi univerzum, a gázfelhőid végső soron "miben" is vannak...vagyis mi enged teret a fizikai megjelenésnek, azt is megtudhatod, hogy akkor te, mint ember, végül is mi vagy, és mi Isten, csak a szemléleten kell fordítani egyet...és kikövetkeztetheted hogy mi van halál pillanat után, vagy éppen a születésé előtt. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
utolsó. erre még soha nem is gondoltam..:) de ez sem zárható ki a teóriák sora közül:) ez mondjuk érdekes lenne:)
2011. jún. 8. 13:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!