Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az eddigi életemnek nem volt...

Az eddigi életemnek nem volt semmi értelme, és már nem is lesz. Semmilyen az egész. Véget vetek az egésznek. Már csak az a kérdés mikor és hogyan?

Figyelt kérdés
Ocsmány vagyok, nálam meg csak ez a világ ocsmányabb...
2011. júl. 25. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Minden életnek van oka, lehet, hogy az okot meg sem ismerheted.

A világ valóban ocsmány, de jó lenne, ha még húznád egy kicsit az igát. MInden nap hozhat valami újat. Ha nem történik veled semmi jó, akkor gondold át, hogy milyen más irányba tudnál elmenni.

Nem tartom jó ötletnek, hogy vége legyen az életednek.

2011. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ez butaság. Nem szabad még csak az eszedbe se jutnia! Olyan nincs, hogy nincs értelme. Csak célt kell találnod. Vagy beszélj róla a barátaiddal. Vagy olvass könyveket, barátkozz, de ilyen eszedbe ne jusson!
2011. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
19 vagyok... jah, tudom, még fiatal vagyok, simán változtathatok az egészen, blabla... De tudom, mi lehetett volna, és már mi nem lehet, elrontottam én is, belemocskoltak mások. Akkor mi a helyzet, ha már magamat sem bírom elviselni? Nem hagyatom ott magam valami utcasarkon, hogy "kösz, most ennyi elég volt belőled, majd később találkozunk..." Csak egy módja van, hogy megszabaduljak magamtól...
2011. júl. 25. 21:48
 5/16 anonim ***** válasza:

eddig az én életemnek se volt sok értelme de én nem búslakodok, gondolj arra hogy bármibe kezdesz a mostani helyzetedtől csak jobb lesz.

azt meg nem hiszem hogy annyira csúnya lennél

2011. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
A külső nem számít. Egy cél kell az életednek, és ahogyan azon dolgozol, hogy azt elérd, időközben a sikereiddel boldoggá teszed magad. Én is sokszor voltam elkeseredett, végezni is akartam vele, de tudom, hogy nincs veszve semmi. Magamra mindig számíthatok, ha másra is nem. Mostani célom befejezni az iskolát, munkába állni, pénzt gyűjteni, és elköltözni itthonról. Minden egyes nappal közelebb kerülök hozzá. És ez boldoggá tesz. 19/L
2011. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

bazze 19 évesen annyi mindenen változtathatsz...

Tanulhatsz szakmát vagy akár felsőoktatásban is tanulhatsz ha megtudod oldani, ki mehetsz külföldre stb stb...

Nem rinyálni kell.

2011. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne mások irányítsák az életed, hanem Te magad. Sz.rjál le ha kell mindenki mást. Azt csináld amit Te szeretnél és Ne azt amit más.

Az öngyilkosságra meg ne is gondolj mert mert akkor vége lesz mindennek. Próbáld meg kiélvezni ezt az életet mert rövid. Éld boldogan minden napod.


Nézd meg ezeket a videókat és talán változik az élethez való hozzáállásod.

http://www.youtube.com/watch?v=oOXnwuTC-8c

http://www.youtube.com/watch?v=LhjdmJyYVzw

http://www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMNONA&feature=related

2011. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
utolsó köszi a videó linkeket nagyon jók
2011. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem a válaszolók fele se érti a problémád :)


keress meg privátban, kíváncsi vagyok, mi történt

2011. júl. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!