Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a karma ledolgozásának...

Mi a karma ledolgozásának következménye?

Figyelt kérdés
Ha valakivel karmikus kapcsolatom van és azt sikerül ledolgoznom attól a kapcsolatunk megmarad-e? És az vajon milyen minőségű lesz? Onnantól kezdve minden happy lesz, legalábbis vele?
2011. jún. 11. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha együtt akartok maradni, akkor együtt maradtok, karmától függetlenül.
2011. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a következménye, hogy még jobban beleszívódsz ebbe az egészbe, e szerint éled az életed és a végén ugyanúgy vége lesz Neked is, mint mindenkinek
2011. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

a "karmikus" feladat igazból a másik segítése jellemfejlődés szempontjából. próbáld így értékelni a dolgot, és újra átgondolni a helyzetet. :)


egyébként nem tudom, hogy párkapcsolatra gondolsz e, de folytatódhat simán, ha igen...Te a karma felett állsz, felül tudod írni a jó döntéseiddel, mivel a karma ok-okozati viszony erkölcsi dolgokban, tehát ha rosszat teszel az visszahat, de a rossz döntés csalóka, mert ha azért teszel jót ,hogy neked jobb legyen, akkor az még mindig rossz...szóval ha önzetlenül cselekszel, vagyis azért teszel jót, mert az a jó, akkor túljutsz a kamrán és te leszel az "irányító". :P


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

26/F-nek.

Állítólag előző életünkben én okoztam neki lelki fájdalmakat, és mit tagadjam, rendesen éreztem ennek visszáját. De azt hiszem miközben ezt ledolgozom, én is jobb emberré válok. Nyugodtan kijelenthetem, hogy általa megtanultam milyen az, amikor önzetlenül szeretünk valakit. Úgy érzem jó úton vagyok, és pont ezért érdekelne, hogy ha ezt a feladatot sikerül megoldanom, akkor vajon szétválnak-e az útjaink, hiszen nincs több ledolgozás, vagy akkor már a szabad akarat dönt és csak rajtunk múlik, hogyan alakul a jövőnk?

Persze tudom, hogy a szabad akarat most is megvan, de mindig visszatértünk egymáshoz, ha akartuk ha nem, a sors így hozta össze. Amit végül is nem bánok, sőt:)

2011. jún. 11. 17:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok karmánk van, és ha ennyit ledolgoztál, akkor marad még, úgy hogy lesz még mit ledolgozni együtt. Szerintem, ha jól tudtjátok egymást vinni a fejlődésben, vagy a karma ledolgozásában, akkor együtt fogtok maradni. És szerintem érdemes együtt maradni, mert ez az együtt fejlődés egy nagyon jó életfeladat. Lehet, hogy legközelebb is együtt jösztök majd.
2011. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megengeded...:)

igazából neked nem kell foglalkozz a jövővel, a jelen pillanatból kellene kihozd a legjobbat, de nem kell hogy elváljanak útjaitok azért, mert "ledolgoztál egy feladatot", lehet még le sem dolgoztad, sőt, ha belül esetleg érzel olyat, hogy nem akarod elengedni, akkor még van munka, mivel ekkor ragaszkodsz, de ez utolsó ne értsd félre, nem gondolom, hogy ez van, csak egy példát írtam...:)

Szóval csak csináld, amit helyesnek érzel, ez a legtöbb, amit tehetsz, és ne gondolkozz olyanokon, hogy lehettek e kapcsolatban vagy sem...egyszerűen csak légy jó, mert amíg ezzel foglalkozol, csak termeled a visszahatásokat...Ha pedig az Élet hoz össze titeket, akkor sanszos, hogy van még ledolgozni való, de ezt Te érzed belül, így "kívülről" nem tudom megmondani. :)


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Állítólag előző életünkben én okoztam neki lelki fájdalmakat, és mit tagadjam, rendesen éreztem ennek visszáját."


Kicsi az esélye hogy előző életetekben ismertétek egymást. Ha te valakinek fájdalmat okozol, azt nem attól a valakitől kell később visszakapnod. Ha fájdalmat okoz neked, és nem viszonozza a szereteted, nem ad vissza semmit, akkor hagyd ott, nehogy a "karma" miatt szenvedj! Nemtudom ki mondta neked hogy nála most le kell dolgoznod a karmát, de az ilyenbe nemigen szoktak belelátni emberek. Elég nagy butaságnak tartom hogy azért szenvedj, mert "le kell dolgozni a karmát". A karma megtalál, és behajtja rajtad a dolgokat, ne félj :) ha szánt szándékkal kínzod magad, pedig elmehetnél, az hülyeség.


Hozzáteszem: nem szétverni akarom a kapcsolatotokat, ha szereted akkor maradj vele :D csak ez jutott eszembe erről amit írtál.

2011. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, igazán elgondolkodtatóak:)

Örülök, hogy nem törvényszerű az, hogy szétváljunk ha sikerül ledolgozni a karmát. Azt gondoltam, hogy utána az újjabb feladat miatt el kell válnunk az égi törvények szerint. Hogy talán valami ilyesmi is létezhet.


Ha csak rosszat és sebeket kapnák tőle, már rég lepattantam volna, de szeretem Őt, és rengeteg mindent tanultam tőle, általa. Azt hiszem ehez az is kellett, hogy ne minden úgy menjen, mint a karikacsapás. Mert akkor nem lett volna miért fejlődnöm. És a találkozásoknak elvileg ez a céljuk, nem?

Visszatérve az előző életünkre. Több szakember is mondta, (egymástól függetlenül)hogy karmikus a kapcsolatunk és most azt kapom vissza, amit én adtam. Hát mit mondjak, így azért könnyebb elviselni a nehézségeket. De érzem, hogy jó úton vagyok. Egyre közelebb enged magához, mindig egy kicsivel jobban bízik bennem, tudja és remélem most már érzi is,hogy nem áll szándékomban bántani Őt. Már csak annyit szeretnék elérni, hogy megengedje azt, hogy úgy szeressem ahogyan én tudok szeretni.

2011. jún. 14. 11:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Bár fel vannak gyorsulva az események mostanság de lehet azért a több milliárd évhez képest nem kell sietned másik feladatra hanem lesz elég időd megunni a kapcsolatod.persze nem az a cél hogy megund csak mondom....
2011. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon tetszett a kommented, sok sikert, jó lesz minden. A könyveket ne feledd: Colin C. Tipping, Sorsfordító... és Antony de Mello: A Szeretet Útja, kivált ajánlom az utólsó esszét a könyv végén!És a Louisa L. Hay Éld az Életed c. könyv közepe táján a táblázatos részt.
2011. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!