Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon furcsa rémálmom volt...

Nagyon furcsa rémálmom volt tegnap este ennek lehet valami következménye?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam tegnap este hogy a suliban megyek a folyosón a tömegben 1 lány barátommal épp mentünk órára , és a tömegben ott feküdt 1 fekete hajú lány akinek a szemei fel voltak fordulva vagyis csak a fehér látszott , és el kapta mind kettőnk lábát a lány barátom ki szabadult és futott órára én is ki tudtam szabadulni mert el rántottam onnan a lábam és mintha segítséget kért volna tőllem az a lány és mikor le hajoltam ezt súgta a fülembe : szeáánsz sátán , szeász sátán , szeánsz sátán.... De nem pont így nekem csak ez a ki következtetésem ő így mondta pontosan : szeansz szatan , szeansz szatan , utánna amikor harmadjára mondta már lehetett érteni mivel már így mondta : szeansz szátán. Valaki segítsen pls mit jelenthet ez mert ez nagyon zavaró ... És ez nem kamu hanem igaz ez nem vicc... :S


Trágár , sértő , nem ide tartozó kommenteket ne írjatok !!! Ha el olvastad és mégis ilyet akarsz írni nyugodtan nyomd meg a vissza gombot vagy a kis piros x-et mert túl sok itt a hülye akik ilyenekkel töltik az idejüket hogy le oltogatnak mindenkit.


2011. ápr. 30. 11:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
60%
valami nagy,magadban nem tisztázott érzelem , szenvedélyes erő - van valaki, aki féltékeny Rád? vagy irigy? - de rejti, mosoly, kedvesség mögé -ez lehet, mert érzed a feszültséget benne, mikor beszéltek, de tudatalatt marad. (ilyenek szeretnek álomban feltörni - amikor a racionális tudatrész pihen, nem nyomja el)
2011. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
66%
nekem is voltak hasonló álmaim. Egy katolikus pappal beszélgettem ezekről, aki azt mondja, hogy álmainkban azok az alakok, akik megtámadnak, csunya ilyesztő alakjukkal, s mondanak valami furcsa ilyesztő dolgot, maga a sátán kísért minket, akit zavar a mi létünk, s el akar pusztítani... na most ha nagyon beleéljük magunkat ezekbe az álmokba, akkor sikerülhet is a sátánnak... inkább ilyenkor ha fölkelünk akkor a pozitív erőket, energiákat hívjuk magunkhoz, hogy űzze el a negatív energiákat. Pl ha vallásosak vagyunk akkor kérjük az Istent, hogy űzze el a gonoszt, vagy Éljünk Jézus szavaival: "távozz tőlem sátán"... én tapasztalatból tudom: amikor én álmodtam hasonlót, s fölriadtam, nem mertem kinyitni a szemem úgy féltem, kértem az Istent, hogy segítsen, s egy-két perc múlva megbátorodtam :) ...
2011. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Most kicsit egyszerű oldalról közelítem meg a témát. Nem nézel rémfilmeket, nem olvastál horrort mostanában? Nem vagy túlságosan (bigottan) vallásos?
2011. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Tom Benko ***** válasza:
Igen: nem pihened rendesen ki magad. Sőt, még a hangulatodon is nyomot hagyhat.
2011. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Jaewy ***** válasza:
60%

Hmm... :D az álmok, az álmok, egy különleges,megfelythetetlen világ :D

Szerintem ezt inkább az Álom Fejtés topicba kellett volna írnod, de amiben tudok segítek.

A szeánsz egy Ezoterikus kifejezés ami ennyit jelent:

Szeánsz: spirituális gyűlés, mely a szellemekkel való kommunikáció vagy a szellemi jelenségek bemutatását célozza.

Esetleg nem lehet hogy mostanában a barátaiddal szellemet idéztetek ? És ez a valami rád ragadt ?

Kérlek minél előbb válaszólj...

2011. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 KMartin4 ***** válasza:
80%

Ha a "szeansz" egy spirituális gyűlést jelent, akkor kábé ezt is mondhatta volna neked: "Találkozni fogsz a sátánnal" (Mármint ha sátánt mondott). Ám nem kell szószerint érteni, lehet egy "ellenségeddel" fogsz találkozni, akit nem kedvelsz (ha így van/volt vagy lesz, akkor egyszerűen megérezted azt kész)


Ám tényleg azt tudom tanácsolni én is, hogy ne nagyon gondolj erre. Ám ha csak egyszeri álom, akkor nemhiszem, hogy sokat jelenthet...

2011. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komikat. Már ki hevertem :) nem érdekel a dolog vallásos ember vagyok :) 14:01 kb 1 hónapja talán 2 hónapja valóban idéztünk szellemet de nem hiszem hogy ez kapcsolatos lenne e dologgal az fix mert akkor már az nap este álmodtam volna hasonlókat... :D
2011. ápr. 30. 20:43
 8/36 A kérdező kommentje:
Am nem szoktam horror filmeket és egyebeket nézni nem rajongok értük de havonta 1x meg nézek 1et mert néha azt is kell nézni...
2011. ápr. 30. 20:45
 9/36 Jaewy ***** válasza:
53%

Pedig ha szellemet idéztetek akkor ez bizony azzal kapcsolatos sajnos, mert a szeánsz a szellem idézéshez kapcsolódik, meg kérdezhetném hogy kinek a szellemét idéztétek? Mert az rögtön megmagyarázna mindent...


Üdv. Jaewy

2011. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon meg rémített most :S


Am petőfi sándor lelkét szerettük volna csak mikor meg kérdeztük tőlle hogy rossz lélek vagy e vagy jó a rossz-at adta ki... Segíts pls mert komolyan be paráztattál...

2011. ápr. 30. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!