Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A házunk körül szokott sétálga...

A házunk körül szokott sétálgatni egy hófehér galamb amit még azelőtt sose láttam. Amikor lent vagyunk a ház előtt mindig ott van körülöttem. Múltkor a házunkba is berepült. Milyen spirituális dolog lehet?

Figyelt kérdés
Ez mit jelent mert szerintem biztos van valami spirituális háttere az egésznek?
2011. aug. 11. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy etetitek és csak simán oda szokott hozzátok???


Vagy talál valami kalyát odakint vagy mit tudom én???

2011. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne vidd túlzásba ezeket a dolgokat :D Lehet egy picit hinni ebben-abban de ne mindenre nyomba olyan választ keress ami nem magyaráz meg semmit.

Ahogy az előttem levő kérdi, valszeg talált valami kaját vagy a környékeden fészkel.

2011. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a ház körül csak az az egy fehér galamb van. Sose látom más galambbal midnig egyedül van. Biztos van valami jelentősége.
2011. aug. 12. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy JEL. de ezt csak te tudod megfejteni . itt mint látod ,nincsenek komoly emberek. majd elválik. nyugi :))
2011. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Csatlakozom az előzőhöz. Próbáld meg megfejteni a MIÉRTjét. Paulo Coelho - Az alkimista művében is megtalálható a jelek megfejtése, azonban a bonyolítása már további bonyodalmakkal jár. =)
2011. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Van egy ilyen mondás, hogy ha madár száll be a lakásba, valaki meg fog halni. :S
2011. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Laylah ***** válasza:
Én komoly ember vagyok, de szerintem sincs jelentősége. Ha van, akkor pedig magadnak kell értelmezni a jelentését.
2011. aug. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

vagy mostanában elszaparodtak a fehér galambok...


:)

2011. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
lehet hogy tojásaik vannak és valójában 2galab csak sose egyszererre látod mert az egyik a tojásokon ül
2011. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!