Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy emiatt...

Lehetséges, hogy emiatt szeretem ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Ez lehet hogy hülyeség...

Eléggé vonz a katonai pálya,a második világháború(témakör)és minden,aminek a katonasághoz/háborúhoz köze van(de legfőbbként a 2. világháború).Néha-néha elkap a vágy,hogy milyen szívesen lettem volna katona azokban az években.

Lehetséges,hogy előző életembe katona voltam /vagy abban a korban éltem/,és azért érdekel ennyire?


2011. aug. 17. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Előző életedben sokat CoD -oztál.
2011. aug. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Ha előző életedben katona lettél volna, valószínűleg most hippi lennél, aki virágokat osztogat az utcán, és ingyen öleléseket.


Kötve hiszem, hogy aki előző életében megélt háborúkat, és átélte társai, barátai elvesztését az újra ilyen remek pályára vágyna. Nem?

2011. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hm....Ez igaz
2011. aug. 17. 00:24
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Gratulálok kedves kérdező. Ezennel elérted a logika nevezetű képesség első szintjét. Lassan elkezded majd használni, meglátsz összefüggéseket, és megértesz dolgokat, képes leszel megmagyarázni bizonyos dolgokat.

Ekkor fogsz eljutni a logika képességed 2. szintjére, ahol már nem fogsz hinni az előző életekben, és azoknak a rád gyakorolt hatásaiban. :)

2011. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem is pont ugyanígy van, osztálytársaim mondták is, hogy biztos katona voltam előző életemben. De ahogy már előttem is írták, a sok átélt borzalom miatt, szerintem is inkább hippi lennék most. Én úgy gondolom, hogy nagyon szerettél volna katona lenni, de lehet hogy nem voltál alkalmas.
2011. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gtgunár ***** válasza:
A második válasz gondolatmenete alapján, te előző életedben egy boldogtalan hippi voltál.
2011. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!