Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat ki kellett dobnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat ki kellett dobnom, mert olyan dolgokat tett, amik miatt tudom h így kell tennem! Bántott, megalázott, üvöltözik stb. vmiért mégsem tudok tőle elszakadni, érzem h szeretem. De muszáj! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Attól félek h kidobom pedig még most visszajönne!És félek h megbánom amikor más csajjal látom majd!Bele se merek gondolni h más nővel elképzeljem,h mást szeressen,öleljen,csókoljon..félek h lesz neki más,akivel boldog lesz:( mit tegyek??????
2011. nov. 4. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Neked is lesz más majd.Hidd el vannak nála normálisabb pasasok is.
2011. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem érdekel h lesz e vagy nem..csak az h mi lesz ha neki lesz??:S
2011. nov. 4. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt képzeld el, hogy mást bánt, aláz, mással üvöltözik...
2011. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is szerettem egyszer egy ilyen férget. és úgy hagytam ott hogy szerettem még... nem bántam meg! azóta van egy édes, figyelmes, gyengéd párom csaknem egy éve:) hagyd ott nyugodtan, csak az elején lesz rossz, később másképp nézel vissza, hidd el!
2011. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
próbálom,csak nehéz!de azért köszi!
2011. nov. 7. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél, és maradj erős!!! Volt nekem is ilyen exem, visszaengedtem, még jobban megvert, megalázott. (A többit inkább nem is mondom.)

Tudom, hogy nehéz erősnek maradni, ha a bántalmazó ostromol, de a gyengéd érzelmeid nem annak az embernek szólnak, aki ő valójában, hanem annak, akinek hitted.

Ne engedj neki, mert eltelik 1-2 hét és ugyanolyan lesz, megváltozni nem fog.

Kínlódjon vele más, hidd el, jobb lesz neked. Utólag be fogod látni, hogy helyesen tetted, hogy nem engedted vissza.

2011. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Látjátok, ezért vagytok ti csajok ribancok. Elnézést, ha bárkit megbántok ezzel, de hogy lehet olyasvalakit szeretni aki megalázott, megbántott és csupa ilyen szép dolgot csinált veletek? :D


Szerintem menj vissza hozzá és élvezd a 'szeretét' :)

2011. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ész kontra vak szerelem. válassz..de mindkettőnek lesznek következményei..az utóbbinak súlyosabbak
2011. nov. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!