Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az életem csupán véletlenek...

Az életem csupán véletlenek sorozata? Már egyre nehezebben hiszem. Esetleg ok-okozat? Bár ez sem tűnik túl valószínűnek.

Figyelt kérdés
Most ahogy visszatekintek az életemre, minden ami eddig történt velem (minden rossz), csak a fejlődésemet szolgálta. És erre csak most jöttem rá. Ennyi minden nem lehet véletlen szerintem. Most érzem úgy, hogy megtaláltam "saját magamat", és ezeknek a rossz dolgoknak köszönhetően. Ok-okozatra gondoltam még, meg arra, hogy bizonyos pontok megvannak úgymond írva az életemben. Ti mit gondoltok erről?
2011. szept. 4. 18:08
1 2
 11/11 fairi1 ***** válasza:

Nincs itt semmi különös, embert mindig érik különféle hatások, nevezhetjük őket véletleneknek, vagy akár szándékosaknak is ha egy embertől kapjuk direktben.

vagy tanulunk belőlük, túlmegyünk rajta legyőzzük és akkor később pozitívan tekinthetünk ezekre, vagy depressziósak lehetünk sőt akár öngyilkosságba is menekülhetünk.


legtöbb hatást nem szándékosan kaptad, ám te ezekre jól reagáltál és tanultál belőle vagyis "fejlődtél", nem kell túlmisztifikálni, belekeverni istent, sors fonalait meg az anyámkínját.


rengeteg jelenség mögött ami véletlennek nevezzünk, van ok-okozati összefüggés, csak egyszerűbb véletlenként kezelni, mint feltárni az összes okot. idő és pénzspórolás.

2013. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!