Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kísérteties visszatérő álom....

Kísérteties visszatérő álom. Ki volt előző életében?

Figyelt kérdés
A barátnőm édesanyja több alkalommal tapasztalt teljes alakos jelenést a lakásában, egy középkorú férfit látott aki régies talán 18-19. századi ruhában jelent meg és kalapot viselt. Nemsokkal ezután álmok gyötörték amelyek mindig ugyanazt a történetet mesélték el. A történet tömör lényege a következő: Kastélyban laktak és idősebb férje volt, fiatal nő volt két 3-4 év közötti kislány édesanyja, a ház egyik fiatal szolgálójával fűződött szerelmi viszonya, majd egy istállóban találja magát ahol tűz ég körülötte és nem talál kiutat. A férjét érzi odakint, nézi őt ahogy az épület ég. Tippekre lenne szükségem hova írhatnék a sztorival akár nemzetközi fórumon, talán igaz, talán egy előző élet, talán a férj látogatta. Szívesen nyomoznék utána. Köszönöm.
2011. szept. 11. 22:05
1 2
 1/11 Weiszkraut Frodó ***** válasza:
100%
Kérlek szépen, ne nevess ki, de... szeretnék erről többet tudni, ha emlékszik rá. Egyelőre nem mondhatom meg, hogy miért. Hogy nézett ki a férfi? (Magas, alacsony, szőke, barna, szigorú, vidám, a szeme barna, kék, zöld?) Milyen volt a kastély? (Fehér, sárga, kék?) Volt - e valami speciális benne? (Könyvtárszoba, porcelángyüjtemény, üvegfolyosó?)Hol volt a kastély? (volt -e körülötte erdő, rét, patak?) És hogyan halt meg a szogláló, vagy meghalt - e? Nagyon fontos lenne! Köszönöm szépen.
2011. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Amint sikerül újra beszélnem vele és többet megtudnom azonnal mondom, akár hetekbe is tellhet :(. A férfi magas, szigorú, idősebb. A szolgáló nem halt meg illetve ez nem nyer megerősítést, világos barna és hosszú hajú volt, feltűnően jóképű és lovász. A kastélyról nem tudok sok mindent, pedig engem az érdekelne leginkább, annyi biztos, hogy egy nagyobb tó volt a parkban.
2011. szept. 15. 11:08
 3/11 Weiszkraut Frodó ***** válasza:
100%

Ez tényleg kísérteties… Idáig stimmel. Már hárman álmodtunk eddig egy kastélyról, különböző életszakaszainkban, különböző városokban. Abban az időben még nem is ismertük egymást, egyikőnk, (nevezzük A.-nak), aki Hajdú – Bihar megyében élt akkor, öt éves korában álmodott a kastélyról többször is, neki a férfi az apja volt. A másik lány – nálunk négy évvel fiatalabb, neve legyen V., – Zala megyei, és kilenc-tíz éves korában álmodott ugyanarról a kastélyról, és a másik lányról, a történeteik összecsengtek. Én pedig tizenöt – tizenhat évesen álmodtam visszatérően a kastélyról. Az első lánnyal akkor beszéltem erről, amikor 20 évesek voltunk. A másodikkal akkor, amikor én 25 éves voltam, ő pedig 21. A két lány nem ismerte egymást. Nekem mindketten jó barátaim voltak, de azóta (földrajzilag) messze kerültünk egymástól.

Mindhármunk álma különböző. A közös benne csak a kastély. A magas, szigorú, vastag szemöldökű férfire ketten emlékszünk, A. és én. Én úgy, mint végtelenül tisztelt és félt mesteremre, akinek a válaszára várok egy nagyon fontos ügyben. Az álom legtöbbször úgy végződik, hogy nem kapom meg a választ. És néha úgy, hogy felülről látom a kastélyt, az azt körülvevő tájjal együtt. Mintha kirepültem volna az ablakon. Amikor „repültem”, láttam a tavat.

A. úgy emlékszik a férfire, mint édesapjára, aki szeretettel nevelte, de mindenki máshoz szigorú volt. Édesanyja az álomban nem volt, meghalt régen. (A valóságban persze volt neki…) Emlékszik a kastélyra, a szobájára, és a kedvenc ruhájára, ami halványsárga volt. És egy másik lányra, aki halványzöld ruhát viselt a legszívesebben. Az ő álma néha tragikusan végződött, a kastélytól nem messze lévő erdőben lelte erőszakos halálát, a másik lánnyal együtt.

V. semmi ilyesmiben nem hisz, de neki is volt egy visszatérő álma a kastélyról. Emlékszik rá, hogy ott élt, de nem tudja, milyen minőségben. Emlékszik arra, hogy legszívesebben halványzöld ruhát viselt, és volt egy másik lány, akivel mindig együtt voltak, és halványsárga ruhát hordott. És emlékszik az erdőre, a futásra, a félelemre… Neki sem volt mindig szép ez az álom.

Én mindig azt hittem, hogy a két lány a kastélyban barátnő volt. De ha ez ugyanaz a kastély, lehet, hogy testvérek voltak?

A kastélyról is írjak még, vagy csak akkor, ha már kérdeztél róla? (Ő olvassa ezt az oldalt? Mert ha nem, nyugodtan írhatok róla, nem befolyásolja a válaszokat…)

2011. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem olvassa, nyugodtan írj!
2011. szept. 16. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Óóó, légyszi ne priviben folytassátok már!:) Ez nagyon érdekes, ne hagyjatok ki engem se!:) Szeretnék még olvasni róla, mik derülnek még ki:)
2011. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Weiszkraut Frodó ***** válasza:
Bocs, egy darabig nem voltam... Volt még egy üvegfolyosó, én annyira emlékeztem, hogy egy másik helységre lehet onnan látni, ami tele volt piros rózsákkal. Erre A. azt mondta, hogy emlékszik rá, a rózsák a családi síremlékeket takarták. És volt még egy szoba, ahova én benéztem álmomban, és kínai porcelánok voltak benne. Még mielőtt ezt említettem volna, A. elmesélte, hogy volt egy szobája, ami tele volt kínai porcelánokkal...
2011. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek még! Most kezdtem el olvasni, de nagyon érdekes! Ha tudjátok folytassátok még!!! :) (amúgy ez így kísérteties...)
2011. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon érdekkel létszi ne privibe folytassátok!
2011. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem folytatjuk priviben, de sajnos a téma aktualitását vesztette mivel a barátnőm már nincs meg. :) Ez van...
2012. ápr. 26. 15:01
 10/11 anonim válasza:
Ooooh, de kár :( pedig nagyon izgi a dolog. Az anyuját nem tudnád valahol felkeresni? Facebookon pl.. Hátha őt is érdekelné a dolog, és szívesen mesélne még az álmairól..
2012. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!