Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen módszerek segítenének...

Milyen módszerek segítenének visszaemlékezni az előző élete (i) mre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 15:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Az előző életeidről való képzelgéseket a hipnózis segíthet felszínre hozni.Olyan terapeuta kell hozzá, aki jól irányít. Bármiben amit szeretnél hinni a képzelet segít. Álmodhatsz is róla, hogy te voltál Napóleon vagy Sztálin esetleg bárki más, van aki képes irányítani az álmait. Legalábbis az elején, utána úgyis elkalandozol.Vagy a szer, de akkor nem biztos, hogy azt álmodod amit szeretnél, bár ha vannak vágyaid azok előjönnek.
2011. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Wyrm


A stílus meghatározza az embert! — állítják sokan. A Te stílusod nem emberi hang. Nem értettél meg semmit, tehát igazam van: „giliszta lehettél az előző életedben, és annak tudását hoztad magaddal!” :-) :-) :-)

2011. okt. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Shadow187 válasza:
44%

Van ki ebben hisz van ki abban. Senki nem hülye és nem babonás attól, hogy másképp lát dolgokat.

Amúgy ehhez a témához hozzátenném, hogy az őskeresztény vallás is hitt a reinkarnációban ... sőt egyes ortodox rendek még mind a mai napig hiszik. Ezen kívül az össze ősvallásban felelhető a lélek újraszületése vagy valamilyen fizikai módon való visszatérése.

Még annyit a végére, hogy érdemes elolvasni Shandi Devi : Előző életem c. könyvét amely hihetetlen meglepő (ami teszem hozzá sok szakember által bevizsgált tény).

De egy szkeptikus úgy sem lehetne meggyőzni ha az orra elé raknánk a kézzelfogható igazságot.

Békés szép estét!

2011. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

06:30

Sokat kell még nőnöd ahhoz, hogy ezzel a mosolygó űrmókus üresbeszéd attitűdöddel felidegesíts. Godspeed.

2011. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%

Kis öcskös Wyrm!


„Sokat kell még nőnöd ahhoz, hogy ezzel a mosolygó űrmókus üresbeszéd attitűdöddel felidegesíts. Godspeed.”


1) Nem volt szándékomban idegesíteni téged! Csak a valóságot írtam le, amit te (a tudatlanságodból fakadó) primitív módon elutasítottál. Lelked rajta!

2) Mit jelent az űrmókus? Értelmetlen, erőltetett buta mesterséges szóalkotás. Sejtem, hogy sértegetni akarsz, de ahhoz nem csak tudatlan, de kicsi is vagy! :-)

3) Az „üresbeszéd” nem egy szó, hanem jelzővel ellátott beszéd! Beszéd.

4) Milyen szó a godspeed? Megint alkottál valamit? Esetleg azt hiszed, hogy tudsz angolul? Tévedtél itt ebben is! :-) Angolul a good speed = jó szerencsét. Ha ezt kívántad akkor magköszönöm, és én is jó szerencsét kívánok neked a további tanulásodhoz, elsősorban a magyar nyelv elsajátításához, értelmezéséhez. :-)

5) Öcskös, h felnőttél már, akkor jelentkezz újra, részemről a beszélgetést lezártnak tekintem! :-)

2011. okt. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
38%

Hogy jobban megértsd: üres beszéd = üres beszéd-

:-) :-) :-)

2011. okt. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Értékelem a fáradozásaidat.
2011. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
41%

Kedves 10-08 09:45!

Szerintem a tudomány sem bizonyította, hogy nem létezik reinkarnáció. Sőt a vallás hitelesebb bizonyítékokat tud felhozni, mint a te kis "tudományod". Én hiszek abban amit a kutatók állítanak, és abban is amit a hívők, mivel ténylegesen bizonyítani egyiket sem tudja senki...

De igazából azért írok neked, mert a kérdés tényleg nem az volt, hogy hiszel-e az előző életek létezésében vagy sem. A kérdés az, hogy milyen módszerek segítenek. Ha te nem hiszel ebben, akkor a kérdés nem neked szól, magyarul: felesleges válaszokat nem kérünk!

2011. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz vele. Máshol nem hajlanak a véleményeire ezért azt hiszi, hogy itt kiélheti magát. Találkoztunk már ilyennel bőven.
2011. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
String r = elet.remember(i);
2011. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!