Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az igaz, hogyha valaki öngyilk...

Az igaz, hogyha valaki öngyilkos lesz, akkor a következő életében már csak állatként születhet újjá?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 11:42
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
65%
Persze. Ha nem egy sötét lukba dugva hordanád a fejed, sok embert látnál a "szektámbaól".
2011. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
30%
Ember csak ember-ként születhet újjá. Az emberi és az állati lélek teljesen más :)
2011. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
79%
Na látjátok, én előző életemben egy mezei egér voltam, aztán egy kocsis aki állandóan vedelt, aztán egy urihölgy, aki titokban piált, most meg egy szombathelyi reptoid vagyok, és mellesleg fogalmam sincs hol vannak a többiek, és mit kell csinálnom! Lehet hogy előző életemben elittam az agysejtjeimet és így születtem újjá?
2011. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
60%

"Ember csak ember-ként születhet újjá. Az emberi és az állati lélek teljesen más :)"


ezt hol hallottad?

2011. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
11%

Na ja.

Most megint csak az bizonyosodott be, hogy ez az egész ezo-téma teljesen kusza.

Egy dologról húszezerféle módon lehet olvasni/mindenki másképp tudja. Mert pl az itt felsoroltakon kívül már én is egy rakás egyéb dolgot hallottam, hogy mi lesz az öngyilkosok lelkével.


De amúgy szerintem is az lenne a logikus, ha emberként születne újjá, ugyanazokkal a problémákkal.

2011. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

"Most megint csak az bizonyosodott be, hogy ez az egész ezo-téma teljesen kusza.

Egy dologról húszezerféle módon lehet olvasni/mindenki másképp tudja. Mert pl az itt felsoroltakon kívül már én is egy rakás egyéb dolgot hallottam, hogy mi lesz az öngyilkosok lelkével."


sokkal egyszerűbb a helyzet: ha jól tudom, nem ír egy szentírás sem arról, hogy mi lesz az öngyilkosokkal. A reinkarnáció és a karma olyan rendszerek, amiket nem kell tökéletesen ismernie az embernek.

2011. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
20%
Tökmindegy mit csinálsz, nem az határozza meg a végén, hanem te.
2011. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%
Röviden : nem igaz. Hosszan : szenvedni valóban fog a túlvilágon, mégpedig a saját gondolataitól!!!! de ide ugyanúgy emberként tér vissza. Még az sem biztos, hogy egyáltalán hendikeppel.
2011. okt. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
5%
A f!szt sem fog emberként reinkarnálódni, ha nem akar.
2011. okt. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
87%
Az öngyilkosok marharépaként reinkarnálódnak, ha úgy sem tudják megoldani a gondjaikat, a pokolban reinkarnálódnak valami mellékvese fertőzés formájában.
2011. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!